Kiek Tavyje moteriškos energijos?

Kasdienės problemos, buitis, rūpesčiai užgožia gyvenimo džiaugsmą, netrunka pasirodyti ir negalavimai, ligos. Moteris nustoja švytėti, džiaugtis ir džiuginti. Jos moteriškumas gęsta ir, regis, nieko negalima padaryti. Testas, į kurio klausimus reikia atsakyti TAIP arba NE leis sužinoti, kiek turite moteriškos energijos ir padės suprasti, ką reiktų pakeisti savo gyvenime.

1. Ar jaučiate gyvenimo gyvenimo džiaugsmą, jo skonį? Ar jaučiate, kad jūsų gyvenime gausu malonių, džiugių akimirkų? Tai gali būti smagūs susitikimai su draugėmis, širdingi pokalbiai, skanūs patiekalai kavinėje ar restorane, šilti, veidą glostantys saulės spinduliai bei kitos malonios smulkmenos, kurios daro gyvenimą  pilnavertišku, maloniu.

2. Ar lepinate savo kūną? Masažai, manikiūras, pedikiūras, SPA procedūros ir panašiai.

3. Jūs nekonkuruojate su vyrais? Neturite noro kažką jiems įrodyti?

4. Leidžiate sau būti nerimta? Kvailiojate, džiaugiatės gyvenimu kaip maža mergaitė?

5. Leidžiate laiką gamtoje, gražiose vietose, kur džiaugiasi akys, širdis ir pakyla nuotaika?

6. Jūs nuolat kažką darote rankomis? Siuvinėjate, mezgate, piešiate, kuriate?

7. Darote kūno praktikas? Joga, šokiai ir kiti fiziniai užsiėmimai, leidžiantys gerai jaustis ir teikiantys džiaugsmą.

8. Ar lengvai prašote pagalbos? Priimate palaikymą ir pagalbą? Mėgstate gauti dovanas be progos?

9. Neprisiimate per didelės atsakomybės, leidžiate kitiems žmonėms daryti klaidas? Nemokote kitų ir nesakote, ką daryti, kai jie neprašo? Nekritikuojate ir nebandote visko padaryti už kitus?

Už kiekvieną TAIP pridėkite 10 balų, o už kiekvieną NE — 0 balų.

0 – 40 balų. Jūsų moteriškos energijos lygis yra žemas. Jūsų vyraujanti energija – vyriška. Jums lengviau pačiai padaryti, nei paprašyti pagalbos. Jūs konkuruojate su vyrais ir norite įrodyti, kad esate geriausia. Jūs kryptingai siekiate tikslo ir norite tai padaryti bet kokia kaina. Nuolat patiriate įtampą. Bijote atsipalaiduoti ar būti silpna. Nuolat turite nepriekaištingai atrodyti. Jums svarbu būti lydere. Nepasitikite visata ir manote, kad pati privalote viską kontroliuoti. Esate kritiška savo išvaizdai, jums daug kas nepatinka, norėtumėte daug ką pakeisti.

50 – 70 balų. Jūsų moteriškos energijos lygis yra vidutinis. Jūs naudojatės ir moteriška, ir vyriška energija. Kai kuriose situacijose pasitikite visata ir leidžiate jums padėti. Tačiau yra dalis situacijų ir klausimų, kur esate linkusi viską kontroliuoti ir siekti rezultato tik savo jėgomis. Jūs leidžiate sau keletą silpnybių, tačiau vis tik siekiate likti stipri. Svarbu, kad nepradėtumėte vis daugiau ugdyti vyrišką energiją, kuri kartais atrodo patrauklesnė ir naudingesnė, nei moteriška. Jūs gebate įsiklausyti į save, tačiau dar turite kūno ir emocinių blokų.

80 – 90 balų. Jūsų moteriškos energijos lygis labai aukštas. Būtent apie jus ir sakoma: „tikra moteris“. Jūs visai nekonkuruojate su vyrais. Jūs priimate vyriškumą ir leidžiate sau būti moteriška. Jūs gerai žinote savo privalumus ir trūkumus ir sėkmingai naudojatės tiek vienais, tiek kitais. Jūs lengvai paprašote pagalbos, priimate dovanas ir globą. Jūs ir pati mėgstate rūpintis kitais, padėti žmonėms. Jums patinka procesas. Mėgstate kažką daryti savo rankomis. Jūsų gyvenime aplinkybės susidėlioja pačiu stebuklingiausiu ir palankiausiu būdu, atsiranda reikalingi žmonės, priemonės ir galimybės. Jūs priimate savo kūną. Mylite jį, prižiūrite, lepinate. Jums patinka rūpintis savimi. Esate atidi sau, savo kūnui ir jausmams.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *