Kita gyvenimo su „tikru vyru” pusė

Tikrais vyrais mes dažniausiai vadiname vyriškį su tvirtu charakteriu. Stiprų, valingą, tokį, apie kurį sakoma „atėjo – išgelbėjo”, „pasakė – padarė”. Tokį, kuris nesišvaisto žodžiais, vykdo, ką pažadėjo, o vietoje ilgų ir nuobodžių kalbų labiau linkęs ryžtingai veikti.

Konvejeris, kuris štampuotų „tikrus vyrus”, neegzistuoja. Dar daugiau: „pats geriausias” vienai moteriai, pasirodys kaip nemalonus tipas antrai, o trečia apskritai į jį dėmesio neatkreips.

Dėl to metam į šiukšliadėžę etiketes – asmeniškai aš tikiu, kad tavo vyriškis (geriausias konkrečiai tau) – tai tas, kuris tave subalansuoja. Suranda balansą tarp tos tavęs, kokia tu visada norėjai būti ir tos, kokia gavaisi, susiklosčius konkrečioms gyvenimo aplinkybėms.

Šiandien noriu pakalbėti apie tai, kam turi būti pasiruošusi ir ko neturi nė mėginti perdaryti bei pakeisti, nes reikia arba priimti tai, arba ieškoti kito vyro.

Taigi, velnio tuzinas charakterio bruožų, būdingų „tikriems vyrams”. Atsargiai – subjektyvu!

SANTŪRUMAS KALBOJE

Jis – ne tavo draugužė, vadinasi, nesidalins paskalomis, nepilstys iš tuščio į kiaurą ir nesimėgaus detalėmis. Jis visada kalbės tris kartus mažiau už tave ir su tuo teks susitaikyti. Tai vyriška gamyklinė opcija pagal nutylėjimą. Žodžiai reikalingi tam, kad būtų sprendžiamos problemos, kurių neįmanoma išspręsti darbais. Visa kita – tuštybių tuštybė.

NEEMOCINGUMAS

Jis gali turėti aukštą empatijos lygį, t.y. puikiai pagauti aplinkinių nuotaikas ir suprasti, ką jie šiuo momentu jaučia, tačiau turėti didelių problemų su guodimu. Glostyti galvą, apklostyti pledu ir kuždėti į ausytę visokias mielas kvailystes – vargu. Nebent apkabins iki kaulų traškėjimo, įpils tavo mėgstamo vyno ar pieno, o paskui tyliai uždarys paskui save duris.

Žaidimai „atspėk dėl ko įsižeidžiau” – apskritai ne apie tokius vyrus.

SUSIERZINIMAS DĖL NESVARBIŲ KLAUSIMŲ

Čia kai domiesi jo nuomone, nors viską jau seniai nusprendei: ir kuo apsirengti, ir kur eiti, ir kaip ilgam. Jis gi mano, kad jeigu klausi, vadinasi, NORI SUŽINOTI JO NUOMONĘ (o ją jis visada turi). Priešingu atveju lygiai taip pat sėkmingai gali papurtyti pranašautojų krištolinį rutulį. Ar paburti mesdama monetą.

ILGAI IŠGYVENAMOS NUOSKAUDOS

Taip, jį labai nepaprasta išmušti iš vėžių, bet lygiai taip pat sunku priversti grįžti atgal į pusiausvyrą. Tu jau seniai atsileidai, pasirengusi apsivilkti suknelę ir suktis, suktis – o jam reikia mažiausiai poros dienų, kad atsikurtų ankstesnis pasaulio vaizdas ir jis galėtų atleisti.

PLIENINIAI NERVAI

Kad ir kaip grubiai tai skamba, tačiau jo kiaušiniai tvirtesni už taviškius: manipuliavimas nesikalbėjimais ir demonstratyviu ignoravimu taps žaidimu į vienus vartus. Jis labai jautriai reaguoja į bet kokį bandymą juo manipuliuoti ir nė už ką nepasiduos.

NEPAKENČIA FLIRTO SU KITAIS VYRAIS

Tai jis traktuoja kaip išdavystę, o ištikimybė jam – aukščiau visko. „Arba tu su manimi, arba išeik”. Dėl to pradėti santykius su tokiu vyru, kol dar nepasisotinote vyrišku dėmesiu, geriau neverta. Nesupras.

Net nematys reikalo to suprasti.

ABEJINGUMAS SVETIMIEMS VERTINIMAMS

Jam nusispjauti, ką apie jį galvoja tavo draugai, draugės, kolegos ar autoserviso meistras. Jo smegenys pastoviai ieško atsakymų į kur kas esmingesnius klausimus, dėl to jis nemano, kad verta eikvoti laiką pašalinių nuomonių nagrinėjimui. Jam rūpi viena: kol tu jį myli – viskas gerai.

POMĖGIS PLANUOTI

Tikras vyras nėra spontaniškas. Jis apgalvotas. Kaip vokiška technika ir japoniški automobiliai. Jeigu taip atsitiko, kad patekai į jo atsakomybės zoną, vadinasi, visada būsi pamaitinta, apauta, aprengta ir apsaugota pagal nutylėjimą, nežiūrint į pasipriešinimą ir protestus „aš pati”.

Gali prieš savo mamą išsidirbinėti, o ne prieš jį.

NEMEILĖ VIEŠUMUI

Baliai ir visa kita jam tik tuščias laiko švaistymas. Tu, jeigu patinka, linksminkis, o jis – pasuoja. Maksimumas – retai pasitaikantis „patiko” po tavo nuotrauka Feisbuke, paspaustas dvasinio silpnumo valandėlę ar išgėrus konjako. Bet ir dėl to vėliau tikriausiai priekaištauja sau už tokį emocinį nesantūrumą.

JEI REIKIA RINKTIS PIRTĮ SU DRAUGAIS AR JAUKŲ FILMO ŽIŪRĖJIMĄ, JIS RENKASI PIRTĮ

Tačiau tuo pat metu niekad nenusiims sutuoktuvių žiedo prieš panašius susitikimus, jeigu ten bus pakviestos dar kokios nors neaiškios įtartinos moterys iš šalies. Jeigu jis tave vedė, vadinasi, pasirinko. Priešingu atveju visa tai kvaili žaidimai, o ne santuoka.

BESĄLYGIŠKAS TEISUMAS

Nes jis teisus visada, netgi tada, kai nelabai. Tačiau tai anaiptol ne tironiškas „bus kaip aš pasakiau, nes aš taip pasakiau”, o atkaklus pasverto ir kruopščiai apgalvoto sprendimo, už kurio pasekmes atsako tik jis ir niekas daugiau, gynimas.

Čia, tiesa, laikas prisiminti dar vieną tiesą: „Kai tvirtoje šeimoje kažkas atsitinka, žmonės joje nemeta vienas kito likimo valiai, sakydami „Tu dėl to kaltas”. Ten sakoma: „Aš su tavimi”.

SPARTIETIŠKI ĮPROČIAI

Tau, o ne jam reikia 8 suknelių, trijų pižamų ir penkių porų batų. O jam pakanka džinsų, sportinių marškinėlių ir sportbačių. Visiems sezonams. Tą patį galima pasakyti apie maistą: svarbiausia, kad skanu ir sotu, o iš kokių klaikių egzotiškų žodžių visa tai sumakaluota – neturi jokios reikšmės.

JOKIOS ROMANTIKOS ĮPRASTA ŠIO ŽODŽIO PRASME

Kitaip sakant, jo romantiškumas dažniausiai pasireiškia kokiais nors siaubingai neromantiškais dalykais. Pavyzdžiui, kai atgaivina tave ryte nuo pagirių koldūnais, ar gamina tau valgyti, jei grįžti iš darbo vėlai vakare. Jis tikrai nesiuntinės tau į ofisą gėlių su kurjeriu. Vietoje to jis padovanos tau kažką nepalyginamai svarbesnio – tikėjimą tuo, kad jis iš tiesų yra šalia. Pačiomis tavo sunkiausiomis dienomis ir tamsiausiomis naktimis.

O gėlių gali ir pati nusipirkti.

Svarbiausia, ką reikia prisiminti, renkantis gyvenimą su stipriu ir valingu – faktą, kad jis išdidžios veislės.

Dėl to nereikia mėginti paversti jį tešla blyneliams, imti jaukinti kaip veršį, ar mėginti padaryti sau patogiu.

Tu jį pamilai dėl to, kad jis būtent toks. Ir garantuotai nustosi mylėti, jeigu jis pasikeis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *