Kitoks požiūris į vyrus. Sulaužykime stereotipus

Vos tik pasirodome šiame pasaulyje, mus visi iš karto pradeda auklėti, primesdami savo ir visuomenės nuomonę. Beje, ne visada teisingą. Apie vyrus yra sukurta labai daug mitų ir šiandien mes juos paneigsime.

Žmona turi būti panaši į mamą

Kažkodėl manoma, kad kiekvienas vyras moteryje ieško mamos. Tai yra, gyvenimo drauge gali tapti tik ta, kuri panaši į jo mamą išoriškai, kepa tokius pat pyragėlius ir skaito tuos pačius romanus.

Ji turėtų atspindėti jo mamos paveikslą jaunystėje. Jei mama – natūrali blondinė, o jums pasisekė gimti ryškia brunete, tai, siekiant pakerėti vyriškio širdį, reikia visą gyvenimą kankinti plaukus peroksidu.

Kaip yra iš tikrųjų?

Ką gi, pamėginkime šį stereotipą paversti absurdu. Juk jei juo sektume aklai, savo mylimame vyriškyje turėtumėte ieškoti tėvo. Jei tėvo profesija inžinierius, jums reikia techninio išsilavinimo vyro, ir neduok Dieve, jei susipažinsite su dailininku.

Ar visada sutiktus vyrus lyginate su tėvu? Ne? O vyrai tik ir žvilgčioja į mamos fotografiją jaunystėje, parinkdami pagal ją gyvenimo palydoves?

O jei vyro santykiai su motina nuo pat vaikystės buvo toli gražu ne idealūs? O jei jis visai neturėjo mamos? Su kuo tada lyginti savo moters idealą? Tame ir esmė, kad kalbame ne apie išorinį panašumą. Vyriškis moteryje ieško tos pačios šilumos, rūpesčio ir meilės, kurią nuo vaikystės jam dovanojo mama.

Lygiai kaip ir moteris ieško vyro asmenyje atsparos ir rūpesčio, kuriuo nuo mažų dienų ją lepino tėvas. Beje, tėvai taip pat būna skirtingi. Nuo tokio, kuris lupo, barė ir nesuteikė jokio švelnumo, pabėgsi ir nenorėsi nė prisiminti, ką jau kalbėti apie panašų sutuoktinį.

Taigi noro pamatyti savo išrinktojo asmenyje vieno iš tėvų kopiją nereikia suprasti tiesiogiai. Stengdamasis įžvelgti mylimoje moteryje antrąją motiną, vyriškis veikiausiai siekia surasti joje idealų moters-motinos atvaizdą. O kas pasakė, kad negalite tokia tapti?

Jiems reikia tik vieno – sekso

Kažkodėl daugumai moterų vyrai atrodo seksualiniai maniakai, grėsmingi patinai, pasiruošę kiekvieną sekundę apvaisinti visas jų kelyje pasitaikančias priešingos lyties atstoves.

Jos mano, kad susipažinus su moterimis vienintelis ir pagrindinis jų troškimas – kuo greičiau nusitempti į lovą, nepaklausus nė vardo. „Noriu sekso su ja!“ – štai kokia mintis pulsuoja jo įkaitusiose smegenyse, kol nuoširdžiai pasakojate jam savo biografijos detales.

Kaip yra iš tikrųjų?

Ką gi, tikėjimas šiuo stereotipu byloja apie jūsų medicinos ir apskritai vyrų fiziologijos neišmanymą. Tai moteris gali pasimylėti su vyriškiu, net jei jis nelabai patinka. O štai vyrų fiziologija – subtilesnis reikalas.

Pagrindinis vyro organas ima veikti tik tada, jei jo savininkui moteris neabejinga. Tai reiškia, kad pasąmoningai vyriškis jaučia ir susidomėjimą, ir jausmą savo aistros objektui.

Mitą apie vyrų poligamiją, esą susiformavusią biologiškai, greitai galutinai paneigs visų sričių specialistai. Jie visi vienu balsu tvirtina, kad jei vyriškį tenkina seksas su viena vienintele mylima moterimi, žvilgsniu jis nenulydės net akinamos gražuolės, ką jau kalbėti apie pirmus pasitaikiusius sijonus.

Sveikas ir visavertis vyras myli ir geidžia tik vienos jam įdomios moters.

Berniukai neverkia

Iliustruokime šį stereotipą. Tarkime, jauna apie 25 metų mama stumia priešais save vežimėlį su septynių mėnesių kūdikiu. Mažylis veikiausiai užsimanė valgyti arba gerti ir pravirko: kaip gi kitaip jis gali informuoti mamą?

Juk kūdikiui verksmas – vienintelis būdas patraukti mamos dėmesį ir pranešti jai apie savo poreikius. O mama paima mažylį ant rankų ir geranoriškai, supratingai šypsodamasi kalba: „O kas gi čia verkia? Berniukai neverkia!“

Štai ir viskas. Lieka tik pasigailėti mažylio: juk jei mama jau dabar negali pakęsti ašarų, kas bus vėliau? Berniukas pasmerktas vėliau slėpti jausmus ir neleisti jiems prasiveržti.

Kaip yra iš tikrųjų?

Kas laukia šio berniuko, kai jis suaugs? Infarktas, insultas ir kiti širdies bei kraujagyslių susirgimai. Galbūt alkoholizmas. Vyriškiai, nemokėdami kitaip atsikratyti susikaupusio streso, neretai ima vartoti alkoholį. Ir net piktnaudžiauti juo.

Alkoholio poveikis – stresas kelioms valandoms praeina, suteikdamas palengvėjimo iliuziją, o paskui sugrįžta kartu su sunkiomis pagiriomis ir tik dar labiau pagilina sudėtingą situaciją.

Štai į kokį uždarą ratą tvarkingos mamytės įveja savo sūnus, neleisdamos išreikšti paprasčiausių žmogiškų emocijų.

Vyrams patinka kalės

Pirmiausia apibrėžkime žodžio „kalė“ reikšmę. Sakydami „kalė“, turime omenyje moterį, kuriai svetimi tikri jausmai, emocijos ir kiti dvasiniai niuansai. Ji vadovaujasi tik šaltu išskaičiavimu ir asmenine nauda.

Atjauta, gerumas, dosnumas – svetimos jai sąvokos. Ji neturi tų esminių savybių, kurios moterį paverčia moterimi. Taigi ar gali normalus, pasitikintis savimi vyras susižavėti tokia?

Kaip yra iš tikrųjų?

Galima tik spėlioti, iš kur atsirado šis stereotipas. Ar tik ne pačios kalės jį sukūrė? Jos taip pat parašė tomus knygų „Kaip tapti kale ir visada pasiekti savo tikslų“ arba „Kaip ištekėti už oligarcho“.

Tik įdomu, kaip šios literatūros autorėms sekasi asmeninis gyvenimas? Sprendžiant iš to, kad visos žymiausios autorės išsiskyrusios arba niekad nebuvo ištekėjusios – nekaip.

Žinoma, būna atvejų, kai vyras įklimpsta į emocinę priklausomybę nuo kalės. Puikiai suvokia, kad dama iš jo širdies virves veja, bet nieko su savimi padaryti negali. Bet ar verta kreipti dėmesį į išimtis?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *