Moters galia. Kaip ja naudotis?

Moterys turi milžinišką galią, tačiau pačios nesuvokia ją turinčios. Dauguma moterų visiškai ja nesinaudoja, o kai kurios naudojasi tik nedidele jos dalimi. Prisiminkite istoriją, kur dėl moterų prasidėdavo karai, džentelmenai šaudėsi dvikovose dėl moters rankos ir širdies. Tos moterys tikriausiai buvo ypatingos – suvokė savo galią ir išmintingai ja naudojosi.

Taip jau gamta surėdė, kad jeigu moteris nesinaudoja savo moteriškumu, ji pradeda naudotis kuo? Vyriškumu. Ir iškart pralošia. Nes ji ne vyras. Vienintelė galimybė pasiekti ko nori (ar tai būtų vyro dėmesys, ar meilės šeimoje išsaugojimas ir t.t.) – būti Moterimi. Veikti moteriškai.

Ką tai reiškia?

Tai reiškia – skleisti aplinkui grožį, tiek išorišką, tiek vidinį. Tai neturi būti tuštuma gražiame įpakavime ir negali būti brangiakmenis, suvyniotas į purviną skudurą. Visame kame svarbiausia yra harmonija. Moterys prisibijo būti ryškiomis, prisibijo reikštis, rengiasi pilkais drabužiais ir dar tikisi, kad jas pastebės vyrai. O vyrams svarbu matyti grožį, turėti šalia savęs ryškiai švytinčią saulę.

Tai reiškia, kad moteris turi būti laiminga ir ne tuščia. Pažvelkite į save – jūs šypsotės? Ar sėdite niūri kaip pilkas debesis, akmeniniu veidu? Jeigu antrasis variantas, tai jums skubiai reikia papildyti moteriškos energijos atsargas, mesti skaityti šį straipsnį ir eiti mėgautis gyvenimu, džiuginti save maloniais įspūdžiais. Mielosios moterys, vyrai dievina mūsų šypsenas. Dėl jų jie pasirengę atlikti žygdarbius, pasirengę būti su jumis kilniais, dosniais, vyriškais, jeigu tik kalbėsite su jais be pretenzijų ir nepasitenkinimo, o su nuoširdžia šypsena ir švelnumu balse.

Tai reiškia – būti žaismingai ir energingai. Moterys dažnai galvoja, kad vyrus, ypač solidžiame amžiuje, pradeda traukti jaunos merginos. Taip nėra. Vyrus traukia energingos merginos. Jeigu jums 50 ir mokate būti žaisminga bei energinga, vyras jūsų niekada nepaliks. Nes vyrui moters energija yra kaip degalai automobiliui. Jam būtina pastoviai papildyti baką iš moters, apie tai kalba ir patys vyrai. Prisiminkime paplitusią frazę: „Aš jos trokštu”. Būtent „trokštu”. Juk moteris, kaip vanduo, pasotina savo vyriškį, duoda jam energiją, jėgą, galimybę įkopti į bet kokią viršūnę. Moteris gi gali semtis energijos iš bet kur: iš gamtos, apsipirkimo, bet kokių išorinių faktorių, malonių emocijų. Vyrai tokio sugebėjimo neturi, jie gauna energiją būtent iš moters.

Tai reiškia – reikia turėti aukštą dvasinį potencialą. Moteris turi užsiimti saviugda, pajausti savo aukštą prigimtį, apgaubti meile visas gyvenimo sferas. Ji turi pripažinti moteriškos sielos paskirtį, kurios esmė – demonstruoti moteriškas savybes, realizuotis šeimoje kaip žmona ir motina. Dvasiškai išsivysčiusi moteris niekada neprisileis vyro per pirmą pasimatymą, ji taktiškai duos suprasti, kad nerimti santykiai jos nedomina. Kad jos švarumas, moteriškumas, meilė skirta tik vienam, pačiam geriausiam vyriškiui ir švaistyti savęs atsitiktiniams ryšiams ji nesutinka.

Tačiau dvasiškai išsivysčiusių moterų šiandien nėra daug. Didžioji dauguma neturi moteriško orumo jausmo, vadinasi, vyrams jos neturi jokios vertės, pačios elgiasi kaip vyrai, dirba kaip arkliai, komanduoja, rėkia, amžinai nepatenkintos, nusikankinusios… Ko iš tokių „moterų” norėti? Su tokia nė vienas normalus save gerbiantis vyras šeimos nekurs. Pasinaudos keletą kartų ir nusimuilins. Nes vyrams reikalingas moteriškumas, švelnumas, įkvėpimas, meilė, grožis, žaismingumas, moteriška išmintis. Būtent tokios, pačios vertingiausios sau moters ir ieško vyrai, o kai suranda – saugo kaip akies vyzdį, kadangi tokia moteriška moteris – išties kaip brangiakmenis, tikras lobis tarp milijardų pigių stiklo karoliukų.

Atminkite, mielos moterys: koks vyras bus šalia jūsų, kokia šeima jūsų laukia – priklauso daugiausiai tik nuo to, kiek jūs pati esate Moteris. Būkite moteriškos, tobulėkite, kurkite savo viduje harmoniją ir tada laimė, džiaugsmas ir meilė taps amžinais jūsų palydovais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *