Klaidos, kurias darome išsiskyrę

Niekas nemėgsta skirtis, juk ta tuštuma ir liūdesys viską užtemdo. Neretai pradedame blaškytis galvodami apie tai, ar šis sprendimas buvo teisingas. Kaip neapsunkinti sau šio laikotarpio? Portalas polki.pl įspėjo apie 7 klaidas, kurias žmonės daro po išsiskyrimo. Net jei jūsų širdis sako kitaip, šių dalykų tikrai reikėtų vengti, nes jie tik apsunkina jums gyvenimą.

1. Skambučiai, sms žinutės buvusiam/buvusiai

Net jei labai ilgitės savo buvusio mylimo žmogaus – nerašykite ir neskambinkite jam. Skirkite keletą dienų apmąstymams, kurie vėliau atsakys į klausimą, ar tai, dėl ko norėjote susisiekti – verta dėmesio. Leiskite, kad emocijos bent kažkiek išgaruotų. Tas liečia ir bendrus reikalus, kuriuos turite išspręsti – palaukite, o vėliau turėsite progą viską ramiai aptarti. Juk bendri dalykai niekur nedings.

2. Geriausias draugas – maistas

Nors po išsiskyrimo ledai gali atrodyti labai geras būdas užsimiršti, pasistenkite, jog tai netaptų jūsų įpročiu. Toks būdas neišspręs jūsų problemų ir nepadės nugalėti liūdesio, tačiau figūrai pakenkti tikrai gali.

3. Alkoholis

Po išsiskyrimo gali kilti noras sudalyvauti vakarėlyje, kur bent trumpam pamirštumėte savo jausmus. Kartais galite leisti sau išgerti taurę vyno ir pasilinksminti su draugėmis, tačiau verta stebėti, kad toks įprotis netaptu kasdienybe.

4. Vienos nakties nuotykiai

Vienas iš auksinių patarimų išsiskyrusiems žmonėms – susirasti partnerį vienai nakčiai. Nors padauginus alkoholio toks pasiūlymas gali vilioti – vėliau pasijusite dar blogiau.

5. Santykiai su buvusiais

Išsiskyrėte, jus kamuoja vienatvės ir tuštumos jausmas? Trūksta paguodos, supratingumo? O kur visa tai surasite, jei ne pas tą, su kuriuo kažkada siejo meilė? Svarbu yra nepasiduoti tą silpnybės akimirką, juk santykiai buvo nutraukti dėl konkrečios priežasties. Toks santykių atnaujinimas gali sukelti daugiau skausmo nei paguodos.

6. Viešas partnerio kritikavimas

Net jeigu jus labai nuvylė – pasistenkite neviešinti savo asmeninių dalykų. Be abejo, nuoskaudų pasidalinimas su geriausia draugė – gydo, tačiau pasakojimas apie savo buvusius santykius visam pasauliui kankina bei yra neetiška.

7. Noras atkeršyti

Jeigu vienas iš partnerių jaučiasi labai įžeistas ar pažemintas, mintis apie kerštą gali labai vilioti. Tačiau pravartu prisiminti, jog tyčia darydami kažką blogo kitam, dažniau pakenksite patys sau nei kitam. Elkitės sąžiningai ir išmintingai – taip ne tik parodysite savo orumą, bet ir patys jausitės žymiai geriau.

Parengė Sabina AdamovičNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *