Ko negalima atleisti moteriai santykiuose

Visada norisi suprasti, kur slypi ta nematoma riba, kurią peržengusi moteris jau nebegali tikėtis vyro atleidimo. Yra begalė įvairių silpnybių ir nusižengimų, už kuriuos galima ir reikia atleisti moteriai, jeigu ją mylite. Mes visi ne be nuodėmės ir turime suprasti, kad kuriame šeimos gyvenimą su tokiu pačiu klystančiu žmogumi kaip ir mes patys.

Esu įsitikinęs, kad santykiai iš abiejų partnerių reikalauja nuolaidų ir kompromisų.

Tačiau tokiose situacijose, kurios pateiktos žemiau, gali būti tik viena išeitis – bekompromisinis visų tiltų sudeginimas ir naujo gyvenimo pradžia. Bus labai sunku, bet jei moteris tai padarys, gyvenimas su ja yra tik tuščias, beprasmiškas nervų ir laiko švaistymas.

Ji paliko tave bėdoje

Moteriai negalima atleisti už tai, kad ji paliko jus bėdoje. Jei gyvenime prasidėjo realūs sunkumai ir jums reikia realaus palaikymo, moteris turėtų jį duoti. Čia nesvarbu, kiek stipriai ji jus myli. Tai elementarus žmogiškumo testas

Pasitaiko įvairių situacijų. Kartais pakanka tiesiog atvažiuoti ir padėti išspręsti tą ar kitą situaciją. Ir jeigu ji sako „neturiu laiko” arba „pats kapstykis savo problemose”, reiškia, jog tai – pabaiga. Tai – išdavystė.

Apskritai, užmegzdami santykius su moterimi, mes vienaip ar kitaip tikimės sukurti šeimą. Tai štai, jei nesate tikri, kad jūsų potenciali išrinktoji jūsų lauks, net jei atsidursite kalėjime, jei abejojate, kad ji slaugys jus sunkioje ligoje – tokius santykius tęsti beprasmiška. Patikėkite mano darbo psichologijos srityje patirtimi – iš to nieko gero neišeis. Jums nuo tokių santykių skaudės, labai skaudės.

Ji viešai tave žemina

Nei vyrai, nei moterys negali viešai žeminti savo partnerio. Šiuo atveju aš nedarau jokio skirtumo tarp lyčių. Jeigu jūs toleruojate, kai jūsų žmona ar mergina jus žemina prieš draugus, man jūsų labai gaila. Akivaizdu, kad su jumis kažkas negerai.

Galite turėti begalę ydų ir neigiamų charakterio savybių, galite būti visiškas dundukas ir nevykėlis, tačiau diskutuoti šiomis temomis galima tik dviese, akis į akį. Normalus šeimyninis gyvenimas neįmanomas, kai moteris tiesiogine prasme iškastruoja jus jūsų draugų akivaizdoje.

Tokį elgesį savo adresu galite nutylėti tik vieną kartą, pirmą ir paskutinį. Niekada negali žinoti, gal moteris pernelyg kvaila ir nesupranta, kad toks elgesys su kitu žmogumi, nesvarbu su kuo, yra nepriimtinas. Po pirmojo incidento vyras turi pasakyti tiesiai ir šviesiai: „Dar kartą taip padarysi, ir mūsų santykiai bus baigti”. Atleisite jai dar sykį ir su jūsų vyriška savigarba bei pačia asmenybe bus baigta. Nuo šiol moteris nuolat „šluostysis į jus kojas”. Kitaip nebūna.

Ji buvo jums neištikima

Kalbu tik apie fizinę neištikimybę. Įvairius susirašinėjimus ir flirtus visiškai įmanoma atleisti, jeigu tą moterį mylite. Atvirai kalbant, bendravimas socialiniuose tinkluose, apsilankymas kavinėje su kitu vyriškiu ne visada baigiasi išdavyste. Nereikia savęs gąsdinti.

Kai sužinosite, kad jūsų mylima moteris permiegojo su kitu, pamiršti to bus neįmanoma. Ši mintis visada bus su jumis. Nuo šio momento bet koks pavydas, bet kokie įtarimai bus absoliučiai pagrįsti. Prasidės neurozė.

Moteris puikiausiai žinojo, kad neištikimybė – blogas poelgis. Tačiau ji tai padarė. Moteris žinojo, kad jums dėl to labai skaudės. Ir ji vis tiek tai padarė. Kaip jūs ją apkabinsite, bučiuosite, sakysite meilės žodžius, žinodami, kad joje „gyvena” kitas vyras?

Jus gali privesti jai atleisti: baimė likti vienam, mintys, kad negalite be jos gyventi, iliuzija, kad ji viską suprato ir atgailauja.

O kur garantija, kad ji daugiau tavęs neišduos? Vienintelė garantija – jos žodžiai ir krokodilo ašaros. Jūsų gailestis ir bandymai save apgauti.

Miegoti vienoje lovoje su išdaviku – absurdas ir kvailystė. Jūs turite tik vieną gyvenimą, ir tik jūs patys galite nuspręsti, ar skirti jį vertam žmogui, ar kentėti su išdaviku, belaukiant, kad jis taps vertu žmogumi.

Žinau, kad labai sunku palikti tą, kurį myli. Tačiau yra dalykas, kuris vyrui yra dar sunkesnis – gyventi negerbiant savęs, gyventi gyvenimą, kiekvieną akimirką laukiant, kad tau kažkas įvarys peilį į nugarą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *