Ko norisi moteriai

Net jei nupirksi viską, ko ji paprašys, sekančią sekundę ji vėl ims reikalauti iš tavęs kažko naujo. Nupirkai kailinius – pareikalaus dėmesio, skyrei dėmesio – užsimanys atostogų, nuvežei į salą su palmėmis – reikalauja nuskinti žvaigždę nuo dangaus. Ir jei nepasieksi –  sugadins tau visas atostogas.

Ir tai normalu. Tokia moters prigimtis: jai visada negana, moteris nori ir visą laiką reikalauja iš vyro naujų žygdarbių, vis sudėtingesnių ir sunkesnių… Net jei padovanosi jai visą visatą, sekančią sekundę ji užsimanys begalybės.

Būtent savo norais moteris ugdo ir tobulina savo sutuoktinį.

Ne paslaptis, kad už sėkmingų vyrų visada stovi moteris. Pati gamta jai padovanojo šeštąjį jausmą, sugebėjimą jausti, kokia kryptimi nukreipti savo vyrą. Tačiau nukreipti ir ugdyti jį būtent kaip asmenybę, o ne apsiriboti vien savo moteriškais materialiais poreikiais. Tik ar naudojasi moteris šita gamtos dovana?

Nuo moters norų ir tikslų kokybės priklauso jos vyriškio ir šeimos sėkmė, o plačiąja prasme – visos visuomenės sėkmė. Jeigu moteris trokšta vien tik vartoti, reiškia, būtent tokią ji suformuos ir šeimą ir, galiausiai, visuomenę.

Jeigu moteris nukreiptų vyrą kokybiškai naujų, žymiai aukštesnių tikslų linkui, tai ir jos gyvenimo kokybė būtų visai kita. Įsivaizduokite, jog dingo visos parduotuvės. Ko moteris panorės iš vyro?

Didžioji dauguma moterų širdies gilumoje trokšta ne pati siekti tikslų, o būti greta stipraus, mylinčio, nuoširdaus, rūpestingo ir suprantančio vyriškio. Jeigu jiedu užmegs tarpusavio ryšį gilesniame, kokybiškai naujame lygmenyje, sėkmė tokiai porai garantuota. Tačiau šitą paslaptį žino tik moteris.

Norų kokybė lemia jos gyvenimo kokybę. Vyras gali duoti lygiai tiek, kiek trokšta moteris. Kol ji nepakeis savo norų kokybės ir kiekybės, daugiau negaus.

O šeima kaip tik yra toji maža laboratorija. Pasiekusi joje sėkmę, tu jau žinai, kaip paskui galima bus pasiekti sėkmę darbe, pasaulyje ir t.t.

Svarbiausia – ne sukurti namus, ne susirasti vyrą, o užpildyti erdvę aplink save šiluma ir meile. Tada, kad ir kur ši moteris ateitų, visur jausis mylinčia ir mylima, kaip namuose.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *