Ko trokšta ir ieško vyrai, o ko – moterys

Šis klausimas domina tiek vyrus, tiek moteris. Todėl nusprendžiau pasidalinti savo spėlionėmis ir mintimis šia tema.

Taigi vyrai ieško moterų, kurios jiems iškart tiktų ir nenori, kad jos keistųsi, o moterims viskas atvirkščiai – vyrą renkasi „ateičiai“ ir tikisi, kad vėliau jis taps dar geresnis. Bėda ta, kad vyrai tokių „perauklėjimų” nepakenčia ir vertina būtent tas moteris, kurios juos priims būtent tokius, kokie jie yra. Štai kur slypi kardinalus skirtumas.

Tačiau abiejų lyčių atstovams, ir vyrams, ir moterims, svarbu suprasti, kad pirmiausia būtina investuoti į save, o jau paskui į kitą. Pirmiausia reikia tapti tuo žmogumi, kuriuo būti norite būtent jūs patys, o ne tuo, kokį jus nori matyti pasaulis.

Stebėkite savo aplinką, stenkitės pastebėti gėrį bei grožį gyvenime.

Išmokite gyventi aukščiausio standarto grožio ir pozityvo erdvėje – visa tai teigiamai atsispindės tiek jūsų išvaizdoje, tiek savijautoje. Nepamirškite šito svarbaus dalyko.

Taip pat, užmezgant santykius, reikia padaryti viską, kas nuo jūsų priklauso, kad jūsų dėka partnerio gyvenime atsirastų daugiau šilumos, meilės, švelnumo. Niekas nenusipelno kentėti jūsų isterijų ar smegenų tarkavimo. Geriau būti su žmogumi, su kuriuo tiesiog nekyla noras šitaip elgtis.

O štai jeigu norite padėti sau atsikratyti to, kas jus skaudina – pagalvokite, ar tikrai esate pasirengę su tuo išsiskirti. Juk tik tokiu būdu tai gali suveikti.

Ir jeigu vis dėlto nuspręsite eiti į priekį, o jus kažkas nuolat vejasi ir stengiasi traukti atgal arba žemyn, į dugną, reiškia, jūs judate teisinga kryptimi. Ir jūsų partneris šiuo atveju arba eis kartu su jumis, arba pasuks savo keliu, štai ir viskas.

Nereikia gyventi su tais, su kuriais neįmanoma pasidalinti laime. Gyventi reikia gyventi tik su tais, su kuriais galima dalintis laime.

Juk svarbu ne tiek kavos skonis, kiek tai, su kuo jūs tą kavą geriate. Abipusė meilė ir pagarba vienas kitam – štai kas svarbiausia. Visa kita – tai tik iliuzija. Todėl nuoširdžiai mylėkite ir priimkite vienas kitą, be noro keisti žmogų arba jį perdarinėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *