Ko vertėtų pasimokyti iš vyrų?

Man beprotiškai patinka vyrai. Jie aistringi įsitraukia į savo darbus, gyvena aktyvų gyvenimą, nesuka sau galvos dėl smulkmenų ir dažniau užsiima seksu. Kas nors tikriausiai paklaus: „Kas trukdo moterims taip pat gyventi?“ Štai ir mane kamuoja šis klausimas.

Vyrai turi savybių, kurios palengvina, supaprastina gyvenimą, leidžia efektyviau dirbti, o emocinė būsena tų bruožų dėka yra stabilesnė. Kas tai per savybės?

Tiesmukiškumas. Vyrams nebūdinga švaistytis užuominomis ir, juo labiau, jas šifruoti. Vidinis instinktas jiems šnabžda, kad tas, kuris atvirai deklaruoja savo norus, gauna daugiau nei tas, kuris apie juos tyli. Dėl to, jei gimtadienio proga norite raudonos rankinės, pasakykite vyriškiui apie tai. Jei apsimesite, kad nežinote, ko norite, rizikuojate drauge su tradicine gėlių puokšte gauti naują interneto maršrutizatorių, lygintuvą, ar eilinį porceliano puodelį. Vyrui bus malonu žinoti, kad turite konkrečių pageidavimų ir jūsų santykiuose nėra klaidingo, melagingo, beprasmiško kuklumo.

Gebėjimas susikaupti. Neįkainojama savybė! Jei ateisite pas vyriškį, trokšdama glamonių, tuo metu, kai jis užsiėmęs naujos programos rašymu, jis ir švelnumą rodys atitinkamai – viena akimi šnairuodamas į kompiuterio monitorių. Efektyvumo ekspertai tvirtina, kad vienai užduočiai atlikti prireiks mažiau laiko, jei stengiatės ją atlikti nedelsiant, o ne atidedant kitai dienai. Ir sėkmingi vyrai tai puikiausiai žino.

Aktyvumas. Dažnai bendraudami su draugais, aktyviai dirbdami ir reguliariai sportuodami, sėkmingi vyrai neturi laiko valandų valandas analizuoti visas galimas situacijas ir visus įmanomus jų niuansus. Jei nori padaryti – daryk. Nerimauji, kad nepaskelbs tavo straipsnio? Paskambink į redakciją, išsiaiškink. Nori paaukštinimo? Nusiųsk paštu viršininkui kvietimą į susitikimą: kažkas juk turi jį informuoti apie tavo sėkmę ir ambicijas, tiesa? O jeigu ne tu, tai – kas? Mintys, svajonės, žinoma, materializuojasi, betgi ne tokiu mastu.

Blaivus požiūris. Vyrai situaciją vertina, remdamiesi turimais faktais. Moteris neskambina pirma – reiškia, kad ji jo nenori, tokio sėkmingo ir seksualaus. Pavaldinys nesiima naujo projekto ir nedalyvauja mokymuose – akivaizdu, kad karjeros augimo jam nereikia. Kas čia nesuprantamo? Vyrai tai vadina „reikalų tvarkymu šalta galva ir blaiviu protu“. O svarbiausia – kaip viskas iš karto pasidaro paprasta!

Ištikimybė draugystei. Vyras, ypač mobilus, turintis automobilį, visada suras laiko bent kartą per savaitę susitikti su patikimu, gyvenimo patikrintu draugu. Paskui visu greičiu pūškuoja pas kitą – „nusišauti cigaretės“ antrą valandą nakties, o po to gali užsukti pas trečią – paragauti kavos iš ką tik draugo įsigyto naujo kavos aparato. O viskas todėl, kad jie turi daug bendro. Netgi bioritmai pas juos panašūs. Ir kai baigiasi eilinis meilės romanas, jie – laiko patikrinti draugai – kaip ir anksčiau lieka kartu. Argi ne puiku?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *