Ko vyrai neatleidžia net mylimoms moterims?

Mes skirtingi. Vyrai ir moterys – būtybės iš dviejų gretimų planetų, skirtingai mąstome, skirtingai jaučiame. Jeigu norite, kad jūsų santykiai būtų ilgi ir laimingi, reikia laikytis kelių labai paprastų taisyklių.

Vyras, norėdamas save realizuoti šiame gyvenime, būtinai turi jaustis nugalėtoju. Jis iš prigimties lyderis, jis turi būti pirmas. Ir tik sugrįžęs namo gali atsipalaiduoti, vėl pabūti mažu berniuku, žinoti, kad jo čia laukia šiluma ir švelnumas, kad jo čia niekas neišduos. Vyrui jo moteris – saugus uostas, kuriame jis gali atsigauti ir sukaupti jėgų naujai kovai.

O jei mylima moteris išdavė, tapo neištikima, reiškia, saugus uostas pavirto ta pačia audringa jūra, nuo kurios taip būtina pailsėti. Ramybės ir komforto nebėra, juk atsirado varžovas, su kuriuo jo moteris jaučiasi geriau. Tai reiškia, kad jis jau nebe pirmas, ir ne tik savo moters, bet ir jos naujo draugo akyse. Todėl atleisti moteriai neištikimybę vyrų prigimčiai praktiškai neįmanoma.

Taip, mums, moterims, irgi labai nelengva atleisti, tačiau mes, skirtingai nei vyrai, neturime tokio aštraus lyderystės jausmo. Ir jeigu moteriai vyras yra išties brangus, jai ne taip jau sunku pateisinti jo išdavystę: buvo girtas, nesuteikiau jam deramo dėmesio, nustojau save prižiūrėti. Tai, žinoma, ne pati maloniausia situacija ir labai prastas pasirinkimas. Tačiau vyras netgi tokio pasirinkimo neturi, dėl jau minėtų įgimtų ypatumų. Ir greičiausiai jis tiesiog leisis ieškoti tos, kuriai jis atrodys geriausias.

Kodėl išduoda moterys? Dėl to paties, dėl ko išduoda vyrai – joms kažkas nepatinka santykiuose. Kažko trūksta. Tik už visus tuos „nepatinka/trūksta” subrendusios asmenybės, nepaisant lyties, atsakingos yra vis dėl to pačios.

Yra leistinos ribos, kurių niekada nereikėtų peržengti santykiuose su vyru. Jis niekada nepamirš jūsų žodžių apie tai, kad jūsų ankstesnis partneris buvo kažkuo geresnis už jį. Vyras neatleis, jei demonstruosite nepasitenkinimą jo artimųjų adresu. Tai ypač pasakytina apie motinas. Mama vyrams – šventas dalykas. Ir, žinoma, nereikia tarkuoti už tai, kad per mažai uždirba ar šaipytis iš jo pomėgių.

Bet kuris normalus vyras stengiasi maksimaliai aprūpinti savo šeimą. Jis daro viską, ką gali. Pagal savo jėgas, sugebėjimus, galimybes. Dėl to ne visiems gaunasi vienodai.

Norite gyventi laimingai? Tiesiog nuoširdžiai mylėkite savo vyrą, ir jis neišvengiamai atsilygins tuo pačiu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *