Ko vyrui reikia iš santykių

Ko iš tikrųjų vyrui norisi gauti iš santykių? Nuo atsakymo į šį klausimą labai priklauso laimė jūsų poroje.

Jaustis stipriu

Patikėkite, vyras iki soties pabuvo mažas, bejėgis ir globojamas bei komanduojamas – vaikystėje. O dabar jis užaugo ir nori jaustis vyru, stipriosios lyties atstovu. Ir tai, beje, visiškai nereiškia, kad pasitaiko momentų, kai vyrui prireikia šilumos ir palaikymo.

Suprasti, kas vyksta

Prirašyta begalė tekstų apie tai, kad vyro ir moterų mąstymas – du visiškai skirtingi dalykai. Tačiau tenka kartoti vis iš naujo ir iš naujo – būtent taip yra. Jei moteris, pamačiusi neužsuktą dantų pastos tūbelę, gali užtaisyti grandiozinį skandalą, tai vyras net nesupras, kad čia apskritai atsitiko. Dėl to visoms poroms, kurios ateina į mano konsultaciją, skundžiasi, kad vienas kito nesupranta ir turi noro suprasti, aš rekomenduoju mokytis kalbėti vienas kito kalba. Paprasčiau kalbant, vyrui verta pasimokyti mąstyti vaizdžiai, o ne tiesiogine prasme, o moteris turi pasistengti išmokti tapti labiau konkrečia ir tiesia. Tai leis geriau susikalbėti ir vienas kitą suprasti.

Suprasti, kaip į jį žiūrite

Sakoma, kad vyrai bijo tuoktis. Žinote, šitas stereotipas ne tik neteisingas, bet ir absoliučiai nuvalkiotas. Ko vyrai išties nepakenčia – tai nežinojimo. Jie totaliai neapkenčia būsenos, kai negali suprasti, kaip moteris į juos žvelgia, kokius planus savo galvoje kuria jų atžvilgiu ir koklius jiems jaučia jausmus.

Turėti asmeninę erdvę

Kad ir kaip stipriai vyras mylėtų savo moterį, jam vis tiek būtina turėti asmeninės erdvės. Tai ne nepasitikėjimo partnere jausmas, tai sveikas požiūris į savo asmeninės erdvės ribas. Ir bus labai puiku, jeigu ir moteris elgsis su savo pačios asmenine erdve lygiai taip pat. Tokioje poroje niekada nebus konfliktų dėl to, kas ir kaip norės praleisti laisvą nuo santykių laiką.

Gauti nuoširdų palaikymą

Net jei kalbėsime apie labai rūstų ir savimi pasitikintį vyruką, jam vis tiek reikalingas moters palaikymas. Juk iš esmės visi vyro pasiekimai, visos jo pergalės – visa tai tik dėl jos ir vardan jos. Kodėl bent retkarčiais deramai to neįvertinus?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *