Kodėl akiniai rasoja ir ką daryti, kad to išvengtumėte

Rudenį ir žiemą oras tampa vėsus, o tai gali sukelti tam tikrų nepatogumų žmonėms, nešiojantiems akinius. Daugeliui žmonių pažįstama situacija, kai, pabuvus šaltame ore, įėjus į šiltą patalpą akiniai pradeda rasoti.

Tai gali būti gana nemalonu ir net trukdyti kasdieniam gyvenimui. Tačiau yra paprastas ir įdomus būdas, kuris padės išvengti šios problemos.

Pirmiausia supraskime, kodėl taip nutinka. Kai šalti akiniai susiduria su šiltu oru, ant lęšių vandens lašelių pavidalu kondensuojasi drėgmė, todėl lęšiai rasoja.

Įprastas lęšių valymas paprastai šios problemos neišsprendžia ir atsiranda dryžiai.

Kai kurie gali manyti, kad perėjimas prie kontaktinių lęšių gali išspręsti šią problemą, tačiau tai nėra vienintelė išeitis. Daugeliui žmonių akiniai yra patogus ir gerai pažįstamas būdas koreguoti regėjimą, todėl jie nenori jo atsisakyti.

Yra būdas apsaugoti akinius nuo rasojimo. Jums prireiks paprasto muilo ir kelių paprastų veiksmų.

1. Nupjaukite nedidelį gabalėlį muilo.

2. Švelniai nuvalykite akinių lęšius iš abiejų pusių muilu.

3. Po to muilo likučius nuo lęšių pašalinkite mikropluošto šluoste.

Po šios procedūros ant lęšių susidarys muilo plėvelė, kuri bus nematoma ir netrukdys regėjimui, taip pat apsaugos lęšius nuo rasojimo.

Dabar galite eiti į lauką bet kokiu oru, o grįžę į šiltą patalpą nebesusidursite su akinių rasojimo problema.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *