Kodėl aplinkui tiek mažai „vertų” ir „tikrų” vyrų?

Žodžius „vertas” ir „tikras” aš ne veltui rašau su kabutėmis. Juk kiekvienas šiuos žodžius supranta savaip. Ir sunku išsiaiškinti šį klausimą, jei traktuosime šiuos žodžius tiesiogine prasme. Todėl kalbėsiu būtent apie prasmę, kurią šiems žodžiams suteikia visuomenė apskritai ir moterys konkrečiai.

Pirmoji priežastis, kodėl aplinkui mus tokių vyrų nėra, yra jūsų lygis. Rašau šį straipsnį moterims ir labai norėtųsi, kad jos suprastų, jog egzistuoja lygiai. Jeigu jūs savęs neugdysite, nelavinsite, netobulėsite, šalia jūsų sukinėsis analogiško lygio vyrai. Sutikite, labai keista laukti gražaus, turtingo ir sėkmingo vyro, jeigu pati nieko ypatingo nesugebate. Atvirkščias variantas veikia lygiai taip pat.

Todėl tokių vyrų, apie kuriuos kalbame, yra. Yra tikrų ir vertų, jie tik aukščiau įsikūrę. Jei moteris rūpinasi savo reikalais, galbūt netgi turi nedidelį verslą, jei daug skaito, mokosi, lanko sporto salę, rūpinasi savo mityba ir t.t. – šalia jos atsiras ir atitinkami vyrai. Kokia esate jūs, tokia ir aplinka.

Antra priežastis – „tikras” ir „vertas” yra absoliučiai kvaili įvaizdžiai, neturintys nieko bendra su tikrove. Pavyzdžiui, tikras vyras visada padės, tuo pat metu jis žino savo vertę ir turi savo nuomonę. O jeigu jis laikosi nuomonės, kad nereikia padėti? Viena vertus, jis parodė savo tvirtą, vyrišką poziciją, vadinasi, jis tikras vyras, o iš kitos pusės – nepadėjo, vadinasi, mazgotė.

Ir tokių pavyzdžių yra daug. Mums sugalvojo įvaizdžius, stereotipus, kurie gamtoje neegzistuoja. Juk niekas gyvenime nėra matęs vyro, kuris atitiktų absoliučiai visus šiuos reikalavimus. Nekalbu apie filmus, muziką ir pan., kalbu apie realų pasaulį. Nereikia bėgioti paskui sufantazuotą įvaizdį. Reikia logiškai suvokti, koks vyras gali egzistuoti realiame pasaulyje, o koks – fantazijose ir kine.

Paskutinė priežastis susijusi su antrąja. Esmė ta, kad „tikras” vyras moterų ir vyrų akimis žvelgiant, atrodo visiškai skirtingai. Todėl niekada nebus taip, kad visi vienodai supras šį terminą. Netgi moterys gali tarpusavyje ginčytis, ką tai reiškia iš tikrųjų.

O patys vyrai apskritai turi savo nuomonę. Pavyzdžiui, man tikras vyras yra tas, kuriam jo draugai ir jo verslas yra aukščiau už jo moterį. Esu tikras, kad daugumai moterų tai nepatiks. Štai apie tai ir kalbu. Sunku rasti „vertą” ir „tikrą” vyrą, kai nėra aiškaus apibrėžimo, kai kiekvienas įsivaizduoja savaip.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *