Kodėl geras draugas gali tapti geriausiu partneriu

Nepaisant visų abejonių dėl galimos draugystės tarp priešingų lyčių, dauguma merginų įsitikinusios, kad ji egzistuoja. Kai kurios net tvirtina, kad draugauti su vaikinais yra kur kas lengviau nei su merginomis, tačiau susirasti tinkamą vyrą yra labai sunku.

Merginos mielai įsileidžia į savo gyvenimą vaikinus, kurie pagal kažkokius parametrus netinka meilužio vaidmeniui. Jie patenka tik į „draugų“ kategoriją. O jos toliau ieško mitinio svajonių vyro. Ir nesusipranta atidžiau įsižiūrėti į savo draugą ir pasvarstyti, ar neverta jo perkelti į kitą statusą.

Psichologai nurodo septynis argumentus, kodėl verta atidžiau įsižiūrėti į savo draugą ir galbūt paversti jį meilužiu.

1. Jis tiksliai žino, ko jums reikia

Tai – akivaizdi ir nepakankamai įvertinta priežastis. Jeigu jūsų geriausias draugas yra vaikinas, tai nėra jokių priežasčių, kodėl jis negalėtų tapti idealiu jūsų gyvenimo partneriu. Jis tiksliai žino, kad nekenčiate raudonų rožių, kad esate alergiška graikiniams riešutams, kad kankinamos liūdesio šimtąjį kartą žiūrite savo mėgstamus romantinius filmus. Jis pažįsta jus iki smulkmenų. Jūsų trūkumai jam netaps staigmenomis, o privalumai seniai žinomi.

2. Jis pažįsta jūsų šeimą ir draugus

Kviesti naują vaikiną į svečius pas draugus ar tėvus visada būna sudėtinga. Artimieji ima testuoti išrinktąjį, stebi jo elgesį, manieras, stengiasi iškvosti gyvenimo smulkmenas ir paskui paskelbia savo nuosprendį. O geras draugas seniai visiems pažįstamas ir tokio nepatogumo nesukelia.

3. Galbūt jis jau įsimylėjęs jus

Susipažinus su nepažįstamuoju, teks ilgai tyrinėti vienam kitą, vystyti savo jausmus, iš pradžių žavėtis, paskui nusivilti. O su geru draugu nemalonūs pažinimo siurprizai jums negresia. Jei pabandysite flirtuoti su juo, galite maloniai nustebti sužinojusios, kad jis seniai jus myli.

4. Smalsumas

Kai praleidžiate su vaikinu daug laiko, tai anksčiau ar vėliau netikėtai kyla klausimas: įdomu, koks jis lovoje? Kad ir trumpalaikė, bet tokia mintis, sukelta smalsumo, būtinai turi dingtelėti. Ir jeigu jūsų santykiai gana artimi, bet vengiate intymaus kontakto, situacija gali pasikeisti visai netikėtai. Linksmas vakarėlis ar išsiverkimas ant draugo peties gali lengvai pereiti į lovos sceną. Jeigu ši naktis jus maloniai nustebins, teks perkvalifikuoti draugą į meilužį.

5. Jis matė jus visokią

Galite būti įsitikinusios, kad geriausias draugas myli jus ne už gražias akis, o tiesiog už tai, kad jūs esate. Tikriausiai jis matė jus visokią: piktą, liūdną, sergančią, linksmą, nerūpestingą, neplautais plaukais, nepasidažiusią ir net įkaušusią. Jis valgė jūsų pagamintą pridegusią vakarienę ir šluostė ašaras, kai pametė kitas svajonių vaikinas. Po viso to draugas dar tebėra su jumis, nepabėgo, neišnyko ir visada ateina į pagalbą.

6. Su juo visada yra apie ką pakalbėti

Manote, kad visi vyrai – ciniški snobai? Juos erzina nuoširdūs pokalbiai? Ir jie visiškai nesugeba suprasti kitų? Pagalvokite, kaip išloštumėte, pervedusios savo draugą į kitą statusą. Juk su juo visada yra apie ką pakalbėti, iš ko pasijuokti. Jūs turite daug bendrų interesų. Jūsų požiūriai į pasaulį panašūs.

7. Galite sugrįžti atgal į draugystę

Jeigu meilės romanas su draugu neatitiks jūsų scenarijaus, galėsite sugrąžinti santykius į senas vėžes. Nebijokite, kad po nesėkmės viskas klostysis kitaip. Visada galima pateisinti netikėtus lytinius santykius proto aptemimu, pasijuokti iš jų. Ir toliau lieti ašaras ant savo draugo peties.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *