Kodėl į vonią reikėtų dėti kelis šaukštus kavos tirščių – atsakymas jus nustebins

Kava – tai ne tik turtingas skonis ir gebėjimas žmogui „pabusti” išgėrus puodelį šio gėrimo. Yra ir dar viena kavos nauda, kuria dažnai naudojasi parfumerijos parduotuvės, kasdien pardavinėdamos aštraus kvapo produktus.

Dažnai matome dubenėlius su kavos pupelėmis, padedančias „atgaivinti” nosį po susidūrimo su kvapais kvepalų parduotuvėse.

Tačiau ką, kaip panašų metodą galima pritaikyti buityje?

Pasirodo, kava gali išgelbėti jūsų vonią nuo nemalonaus kvapo.

Apie tai rašo Housedigest.

Ne visuose namuose ir butuose įrengtos naujos nuotekų sistemos, todėl kartais užsikimšę vamzdžiai gali išprovokuoti nemalonaus kvapo atsiradimą.

Kai kuriems žmonėms taip pat nepatinka vonioje tvyrantis kvapas, kurį gali sukelti drėgni rankšluosčiai.

Jei susidūrėte su minėtomis problemomis, žinokite paslaptį: šviežiai sumaltas kavos pupeles arba kavos tirščius galite tiesiog įdėti į sandarų indą ir palikti vonioje.

Aštrus kavos kvapas veiks kaip nemalonių kvapų vonioje filtras.

Iš dalies šiam kavos gebėjimui įtakos turi jos pupelėse esantys azoto komponentai: jie moka „sunaikinti” kitus aromatus.

Kavos kvapas yra natūralus ir nekenkia žmogaus organizmui.

Daugeliui žmonių jis netgi turi raminamąjį poveikį – rinkodaros pramonė tai žino, todėl siūlo kavos aromatų puokštę parduotuvėje nutraukti kava.

Svarbus dalykas: į indą geriau dėti šviežiai sumaltą kavą. Būtent jos pupelėse yra pakankamas kiekis mums reikalingų komponentų.

Kaip alternatyvą sandariam indui galite imti bet kokį kitą stiklinį ar plastikinį indą. Tačiau turėkite omenyje, kad ne visada verta laikyti stiklinį indą vonios kambaryje.

Padėkite kavos pupelių krepšelį jums patogioje vietoje.

Pavyzdžiui, jis gali stovėti virš klozeto arba po kriaukle. Kiekvieną kartą, kai pastebėsite nemalonų kvapą, kuriam laikui atidarykite kavos pupelių krepšelį ir jis išnyks.

Jei dažnai naudojate kavos atsargas vonios kambaryje, jas reikėtų atnaujinti kas kelias savaites.

Taip pat turėtumėte laikyti kavos talpyklą uždarytą, kad kvapas nepasišalintų anksčiau laiko.

/p>Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *