Kodėl indams plauti skirtos skirtingų spalvų kempinės

Indų plovimą vargu ar galima pavadinti malonia virtuvės veikla. Deja, tai reikia daryti kiekvieną dieną.

Jei namuose nėra indaplovės, populiariausias pagalbininkas plaunant indus yra įprasta kempinė šveistukas. Pasirodo, plaunant indus yra subtilybių, į kurias net patyrusios šeimininkės nekreipia dėmesio. „Ukr.Media“ papasakojo, kaip tinkamai išplauti indus kempine ir kokį vaidmenį šiame svarbiame reikale atlieka kempinės spalva.

Kodėl indų plovimo kempinės gaminamos įvairiaspalvės ir kokią įtaką tai daro?

Mums pažįstamos spalvotos kempinės yra beveik kiekvienoje virtuvėje. Ir niekada nemanėme, kad indų plovimo kempinės spalva gali paslėpti jos savybes.

Be to, būtina atkreipti dėmesį į abrazyvinės dalies spalvą – kietąją pusę, kuri naudojama pridegusiam prie puodo ar keptuvės maistui nuplauti.

Kempinės šveistukai su žalios spalvos šveitimo šonu padeda atsikratyti net stipriausių nešvarumų. Tačiau tokia kieta medžiaga gali lengvai sugadinti kai kurias dangas arba palikti įbrėžimų. Tokia kempinė gali sugadinti net emaliuotus indus.

Jei kempinė turi raudoną kietąjį šoną, jos abrazyvinė dalis yra vidutinio kietumo. Dažnai tai yra geriausias pasirinkimas, nes su tokia kempine nesunku pašalinti įsisenėjusius nešvarumus ir netgi pašalinti pridžiūvusį maistą. Beveik galime būti tikri, jog po intensyvios trinties induose neatsiras įbrėžimų.

Geltona spalva nudažomos kempinės su švelniu paviršiumi, jomis reikėtų plauti, pavyzdžiui, stiklinius indus. Tokia medžiaga švelniai „elgiasi“ su užterštu paviršiumi, todėl reikėtų jį tinkamai patrinti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *