Kodėl merginos įsimyli nepasiekiamus vaikinus

Buvęs draugas gyveno kitoje šalyje, dar ankstesnis buvo vedęs, o šis, kad ir kaip degtumėte aistra jam, neatrodo branginantis jūsų santykius. Pažįstama situacija? Kodėl merginoms taip nutinka?

Kiek kartų buvote įsimylėjusios? Jautėte potraukį, troškote suartėti? Lenkite pirštus ir pabandykite suskaičiuoti savo stiprių įsimylėjimų atvejus. Įspūdingas sąrašas? Dabar suskaičiuokite, kiek jūsų sąraše yra buvusių meilės objektų, su kuriais iš pat pradžių nebuvo jokio šanso tapti pora? Visi tie treneriai, protingi viršininkai, nedrąsūs mergišiai, dėstytojai, geriausių draugių vyrai iš principo buvo neprieinami. Jeigu visiškai nepasiekiamų vyrų jūsų sąraše yra daugiau nei pusė, vadinasi, jūs turite problemų.

„Bet juk, – pasakysite jūs, – mus likimas suvedė!“ Tas ir yra, kad ne likimas. Jūs pati juos išsirinkote, įsimylėjote ir pasmerkėte save ilgiems kančių mėnesiams dėl beviltiškos, nevaisingos savo meilės be atsako. Ir padarėte tai ne vieną kartą. Kodėl? Pabandykime išsiaiškinti.

Jūs žiūrite į tai kaip į santykius

Meilė neprieinamam vyrui labai dažnai slepiasi po santykių kauke, tačiau tikrais santykiais čia net nekvepia. Užtat yra šimtai išgyvenimų, nervinimosi valandų, blaškymosi, abejonių, bandymų interpretuoti kiekvieną geismo objekto žodį kaip švelnių jausmų įrodymą, momentų. Jausmų, apie kuriuos jis, žinoma, nė nenutuokia. Iš esmės viskas vyksta tik jūsų galvoje. Kad santykius būtų galima laikyti tikrais, jūsų meilės istorijoje yra per mažai realios bendros veiklos su geidžiamu vyru. Trūksta judėjimo iš jo pusės link jūsų.

Manote, kad galite valdyti svetimą valią

Dar viena priežastis – jūsų sėkmė kitose srityse. Esate įpratusi, kad jėgos ir pastangos, panaudotos siekiant karjeros, moksluose, kūryboje ir dailinant kūno formas, būtinai duos gerų rezultatų. Dar daugiau: esate pripratusios skinti gausius savo veiklos vaisius. Ir čia jūs pasirenkate patrauklų objektą, paskelbiate jį savo tikslu ir dedate pastangų jam gauti, tačiau rezultatų nėra.

Kažkas negerai su strategija, jeigu ji neveikia? Paslaptis yra ta, kad karjera, figūra, studijos yra sritys, kur galima panaudoti savo valią. O beviltiškoje meilėje dalyvauja ne tik jūsų valia, bet ir kito žmogaus. Vien tik jūsų troškimo čia nepakanka. Kad ir kokias pastangas dėtumėte, jūs nesugebėsite diktuoti savo valios kitam žmogui.

Bijote realių vyrų

Kuo geras yra neprieinamas vyras? Jį galima išgalvoti tokį, kokio norite. Menkos galimybės su juo kontaktuoti nesudarkys paveikslo, kurį taip kruopščiai ir meiliai kūrėte savo galvoje. Jūs kūrėte, auginote, puošėte vis naujomis detalėmis, o realus objektas net neįtarė, kokia audra siaučia jūsų galvoje. Sutikite, kad tokia taktika yra labai patogi lyginant su santykiais su realiu vaikinu. Juk išgalvotas asmuo bus kur kas artimesnis jūsų idealui.

Jūs neskaičiuojate, kiek jėgų išeikvojate kasdien, kad palaikytumėte savo iliuzinį vyro idealą. Pabandykite įsivaizduoti, kad pasaulyje iš tikrųjų egzistuoja jūsų idealas, įsikūnijęs konkrečiame vyre. Ir nereikia jo išgalvoti – jis paprasčiausi mylės jus, atsakydamas į jūsų jausmus. Fantastika? Visai ne! Būtent taip gyvena daug žmonių. Jie eina į pasaulį atviromis akimis, suranda savo žmogų ir kuria santykius su juo. Viliojanti perspektyva, tiesa?

Šaltą abejingumą palaikote meile

Paprastai žmogus įsimyli tik tuo atveju, jei būna įsitikinęs, kad sulauks atsakomųjų jausmų. Tai yra, įsimylėdamos šaltą, neprieinamą žmogų, jūs manote, kad jame jausmų yra. Tik jo jausmai kitokie. Ypatingi. Nepaprasti. Pabandykite pakartoti tai dar kartą. Keistai skamba, tiesa?

Nereikia apgaudinėti savęs. Meilė – tai šiluma, priėmimas, trauka, žengimas į mylimojo pusę atvira širdini, poreikis suartėti. Abejingos, šaltos meilės nebūna. Tai – paprasčiausias šaltis ir abejingumas.

Įsivaizduokite, kad kiekvienas žmogus šiame pasaulyje yra vertas meilės – šiltos, gyvos, suteikiančios sparnus. Taip pat ir jūs. Ir jūs esate pajėgi ją pastebėti ir surasti. Kam ieškoti meilės ten, kur jos nėra? Paprasčiausiai apsidairykite. Dabar jau žinote, kas yra meilė, ir nepainiokite jos su niekuo kitu.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *