Kodėl moteris pasirenka problemišką vyrą?

Kas lemia polinkį rinktis sudėtingus vyrus, santykiuose su kuriais ne visada jautiesi saugi?

Viena iš daugelio priežasčių – poreikis gauti adrenalino, aštrių pojūčių, kurių moteris gauna su kaupu iš santykių su sudėtingu vyru.

Verta pažymėti, kad fantazijos ir svajonės apie grubų partnerį, linkusį demonstruoti sociopatinius bruožus, neturi nieko bendra su realybe. Smurtas realiame gyvenime yra pati sunkiausia psichiką traumuojanti patirtis, kurios pasekmės gali būti visiškai neprognozuojamos.

Savybės, kurios traukia moteris vyruose

Daugybė tyrimų atskleidė, kad dauguma moterų laiko patraukliais vyrus, turinčius šias tris savybes:

Narcisizmas. Jam būdingas visiškas įsitraukimas į save ir nuosavus interesus. Taip pat ryškus bruožas yra tam tikras dominavimas kitų atžvilgiu, pranašumo jausmas.

Makiavelizmas. Jam būdingas dviveidiškumas, aktyvumas, paviršutiniškumas ir komunikabilumas.

Psichopatija. Psichopatams būdingas emocinis šaltumas, žema empatija, asocialaus elgesio epizodai.

Suprantama, šios savybės turėtų būti proto ribose, neperžengiant patologijos ribų.

„Pastebėjau, kad dievinu narcizus. Šaltakraujiškus, įsimylėjusius save pačius. Santykiuose su jais dažnai kenčiu, kadangi negaunu man taip reikalingos šilumos, dėmesio ir įsitraukimo. Bet vis tiek kiekvienas mano naujas partneris – narcizas“, –pasakoja viena iš mano pacienčių.

Paprastai santykiai su minėtas savybes turinčiais vyrais būna trumpalaikiai. Dėl to jie yra maksimaliai prisotinti afektų.

Tame, kad moteris įsimyli sunkų vyrą, nemenką vaidmenį vaidina jaudulys, aistra. Rūpestingumas ir stabilumas labai svarbūs ir reikalingi dalykai, savaime aišku, tačiau jie nesujaudina, neužveda. O štai grubumas, draudimų pažeidinėjimas ir nuolatinis bėgimas nuo santykių kaip tik ir pakursto aistrą.

Jei pastebėjote, kad gyvenimą nuolat siejate su probleminiais vyrais, verta suvokti to priežastis. Tikriausiai vykdote savo šeimos scenarijų. Pagalvokite apie tai. Ir būkite tikros, kad esate vertos patikimų, stabilių santykių, kuriuose jus mylės ir jumis rūpinsis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *