Kodėl nuo kai kurių moterų nuolat pabėga vyrai

Pastaruoju metu vis labiau gausėja vienišų moterų. Įvairaus amžiaus, įvairios materialinės būklės, įvairių pažiūrų. Vienintelis dalykas, kuris jas vienija – chroniška vienatvė. Kodėl gi tos mielos, gražios, protingos moterys yra vienišos? Pamėginkime panagrinėti.

Apklausęs draugus, išskyriau 10 tipų moterų, su kuriomis vyrai dažniausiai nutraukia santykius.

Mielosios moterys, iškart noriu įspėti, kad tai vyriškas požiūris, dėl to neužsirūstinkite dėl subjektyvumo – mane skatino noras padėti, o ne auklėti.

PERNELYG DIDELIS PASITIKĖJIMAS SAVIMI

„Kietos damos”. Šios moterys iškart duoda suprasti, kad nusileido iš dangaus ant žemės ne dėl to, kad susidomėjo vyriškiu, o greičiau dėl to, kad padarytų jam malonę. Jos turi mažai laiko, vis žvilgčioja į laikrodį ir bendravimas dažniausiai susiveda į jos monologą apie tai, kaip pas ją viskas super – darbe, šeimoje ir – visiškas paradoksas – netgi asmeniniame gyvenime. Ir nieko baisaus, kad realybėje tikriausiai viskas tragiška, ji vis tiek laiko save mažyte nepriklausoma ir klestinčia Šveicarija, kuri kalbasi su didele, bet atsilikusia Nigerija.

PERNELYG SUBTILI

Yra dar vienas atbaidantis bruožas – pernelyg didelis moters subtilumas. Ji domisi „ankstyvuoju Rodenu”? Lanko visus avangardinio kino festivalius? Visi jos draugai iš bohemiškų klubų ir kavinių? Amen, prapuolei. Dauguma vyrų mėgsta paprastus žemiškus dalykus ir jausis baltomis varnomis tarp visų tų „meninykų”, kurių minioje moteris jaučiasi kaip žuvis vandenyje.

PERNELYG „TEISINGA”

Tokios moterys, kai tik pažįsti jas iš arčiau, pradeda siutinti savo teisingumu. Ji negeria nė lašo alkoholio, nerūko, eina miegoti lygiai vienuoliktą vakaro, užsiima joga… Ir vyrui iškart pasąmonėje iškyla klausimas – o seksu ji užsiima, ar irgi laiko tai kenksmingu įpročiu? Kuo geriau vyras pažįsta tokią moterį, tuo aiškiau supranta, kad gyvendamas su ja niekad negalės būti savimi. Kad jis jai netgi ne vyras, o ištisa kenksmingų įpročių kolekcija.

MANIAKIŠKAS TROŠKIMAS IŠTEKĖTI

Jei tave po antro pasimatymo veda supažindinti su tėvais – reikia bėgti. Taip mąsto dauguma vyrų. Šias moteris galima lengvai atpažinti iš kalbų apie šeimynines vertybes, apie tai, kad jos tėvai susipažino dar universitete ir nuo to laiko gyvena drauge, apie tai, kaip svarbu susisukti savo šeimos lizdelį. Supraskite, mielos moterys, mes, vyrai, nesame nusistatę prieš lizdelius, tačiau savo nekantrumu ir nenoru leisti, kad įvykiai plėtotųsi sava tvarka, pradedate kelti įtarimą – ar nepavirs tasai lizdelis kalėjimo kamera?

VYRAS – DAR VIENA JOS PINIGINĖ

Nė vienas normalus vyras neleis moteriai užmokėti už vakarienę restorane ar taksi per pirmą pasimatymą. Bet praktiškai visi vyrai atvėsta, jei moteris įsitikinusi, jog tai bene pati svarbiausia misija vyro gyvenime – už viską mokėti. Kuklumas per pirmus pasimatymus sveikintinas. Moters mėginimui užsimokėti už savo kokteilį vyras užkirs kelią, bet tai taps tarsi signalu – aš esu moteris, tačiau sponsoriaus neieškau, leidžiu laiką su tuo, kuris mane pasirinko, o ne su tuo, kuris apmoka mano sąskaitas. Ech, kaip dažnai mes regime atvirkščią situaciją…

TOTALUS DĖMESYS IR RŪPESTINGUMAS

Patikėkite, mielosios moterys, vyro visai nedžiugina, kai pabudęs savo WhatsApp’e randa „Labas rytas, brangusis!” ir krūvą širdelių, lūpyčių ir kitų grožybių. Jis važiuoja į darbą, o į telefoną jau atkeliavo jos nuotrauka su pižama ir liūdna šypsenėle „Aš taip pasiilgau”. Neduok Dieve ten dar pasirodys kačiukas ar šuniukas. Kol jis važiavo į darbą, ji jau dirstelėjo į jo profilį Facebook’e ir paspaudė „patinka” po visomis jo nuotraukomis… Vyras supranta – jis apgultas kaip priešo tvirtovė. Genetiškai kiekvienas vyras turi kone su manija besiribojantį poreikį jaustis laisvu. Taip, žinoma, jis pasirengęs atiduoti savo laisvę tai vienintelei, kurią myli, tačiau kai aplink gyvybinės vyro erdvės perimetrą pribadoma raudonų vėliavėlių, vyras greičiausiai ims kurti pabėgimo iš kalėjimo planą.

VYRESNIŲ KLASIŲ MOKYTOJA

Tokias moteris galima atpažinti netgi iš manieros rengtis. Greičiausiai tai bus griežtas dalykinis kostiumas, o jei drabužiai bus ir laisvesni, tai vis tiek jokiu būdu neturi pabrėžti seksualumo. Ši moteris – tai vaikščiojanti enciklopedija, ji apie viską turi savo nuomonę. Bet nesupranta vienos labai paprastos tiesos, kad kartas nuo karto reikia pakutenti vyro savimeilę, apsimesti šiek tiek naivesne, nei yra iš tikrųjų. Ji generuoja begalę nepatogių ir nejaukių momentų, demonstruodama gilias žinias apie mechaniką, tiksliuosius mokslus, politiką, verslą.

KUOKTELĖJUSI DĖL IŠVAIZDOS

Visas tokios moters gyvenimas pašvęstas tarnavimui savo kūnui. Diena padalinama į dvi dalis – iki salono ir po salono. Koks rezultatas? Išpuoselėtas kūnas, ideali oda, o viduje – tuštuma. Ji taip įsijautė kurti išorišką grožį, kad pamiršo ar numojo ranka į vidinį grožį. Vyrus, žinoma, traukia gražuolės, bet… Ilgalaikiams santykiams to nepakanka.

KARJERISTĖ

Su tokia moterimi įdomu pasikalbėti apie šalies ekonomikos būklę, apie naftos kainas, Zimbabvės bendrąjį nacionalinį produktą ir valiutų kursus Honkongo biržoje, tačiau praėjus kažkiek laiko vyras supranta, kad verslas ar karjera – tai vieninteliai dalykai, kurie jai įdomūs. Ir tai baisu, nes pagal normalų vyro supratimą pirmą vietą moteriai turi užimti visiškai kitos vertybės. Kaip taisyklė, tokios moterys niekad netampa „antrosiomis puselėmis”, taip ir likdamos kategorijoje „tiesiog draugė” ar „įdomi pašnekovė”.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *