Kodėl pilnas moteris laiko nepatraukliomis

Kokių tik epitetų neprisiklauso žmonės su XXL figūra. Esu surinkęs ištisą kolekciją tokių žodelių ir frazių. Ir apie moteris, ir apie save. Taip, taip, mano figūra irgi ne iš liesųjų.

Tačiau šiandien pakalbėsime apie moteris. Krūvą įprastos apkūnių žmonių kritikos paliksime kitam tekstui. Šios dienos tema – apkūnumas ir seksas.

Paklausite, kodėl būtent tai šovė man į galvą? Mes kasdien girdime apie antisemitizmą ir begalę kitų -izmų. Užslėptas įžeidimas, užslėptas seksizmas… Čia kaip tik tai, apie ką kalbame – moteris su XXL figūra priimta laikyti aseksualiomis.

Sakysite – kokie niekai, kam tai įdomu? Man įdomu. Šiandien madinga ginti visokiausias mažumas. Ir man norisi apginti dar vieną iš jų.

Paklausite – o kas jas engia? Patys nustebsite! Šitų engėjų – begalė. Vyrai, moterys, o kas svarbiausia – jos pačios. Pačios save engia ir laidoja kaip moteris.

Grakšti moteris man sako: „Jos nepatrauklios”. Nesąmonė!

Vyrukas savo pažįstamai „putlutei”: „Lovoje tu nulis”. Nesąmonė!

Pilna dama savo draugei” „Mums seksas nereikalingas” Nesąmonė!

Kurių velnių žmonės pradėjo matuoti patrauklumą kilogramais? Kaip mes įsikalėme sau tai į galvas – su tuo viskas aišku: iš kiekvieno radijo, TV imtuvo, kiekvieno kompiuterio ir dulkių siurblio sklinda riksmai, kad reikia mesti svorį, lieknėti. Bet juk turime dar ir savo galvą, tai ar ne laikas ja pasinaudoti ir pamąstyti, ar tikrai seksualinis patrauklumas priklauso nuo to, kiek sveria žmogus – 100 kilogramų ar mažiau?

Kai kurie žmonės skleidžia tikrą neapykantą Rubenso formų moterims, čia jau ir televizoriaus nėra kaip kaltinti. Man kartais atrodo, kad tokia neapykanta negrakštiems žmonėms panaši į baimę kažkuo užsikrėsti. Atseit, aš neigiu ligą, šalinuosi šito „susirgimo” nešiotojų, reiškia, su manimi bus „viskas gerai”. Toks savotiškas, viduramžiškus prietarus primenantis užmokestis už savo paties baimę. Baimę, kad iškrisi iš visuotinai viešpataujančios pseudo normos.

Be to, baimė diktuoja dar vieną dalyką: užsipulk pati, kol tavęs dar niekas neužsipuolė. Ir žmonės smūgiuoja į pačią jautriausią vietą – seksualinį gyvenimą.

Beje, žmogaus niekinimas, remiantis bet kokiu kriterijumi, baigiasi tuo, kad sekančiu tapsi tu. Publika labai greitai sugalvos, kodėl tu neseksualus/neseksuali. Neturi naujausio BMW, per maži papukai ir t.t.

Tau šito reikia?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *