Kodėl pradingsta vyrai? Trys priežastys

Kartais tenka girdėti ar skaityti, kaip moterys apgailestauja, kad su vyru joms viskas kuo puikiausiai klostėsi, o paskui jis tyliai pradingo. Iš pradžių romantika, abipusė simpatija ir puikiai drauge leidžiamas laikas. Net jeigu nebuvo prieita iki sekso, tiesiog mielai sėdėdavo per pasimatymą, juokdavosi, bučiuodavosi. O paskui jis ėmė ir staiga išnyko, nieko nepaaiškinęs. Liko tik neaiškumo skausmas. Sugrįš, nesugrįš, ko laukti, ko tikėtis ir kuo visa tai paaiškinti?

Atsakau. 99 atvejais iš 100 jis nesugrįš. Žemiau paaiškinsiu, kodėl. Ko tikrai nevertėtų tokioje situacijoje daryti – tai rašinėti jam, reikalauti ar prašyti paaiškinimų, reikalauti papasakoti, kas su jumis negerai, kad “išvengtumėte to ateityje”.

Su jumis viskas gerai. Vyrai “tepa slides” dėl trijų pagrindinių priežasčių.

Susirado kitą

Labai dažnas variantas, ypač jei susipažįstate pažinčių tinklapiuose. Jūs sutikote jį, o rytoj jis sutiks naują moterį, kaip jam atrodo – artimesnę, įdomesnę, patrauklesnę už jus. Atspėkite, ką pasirinks.

Tokioje situacijoje nėra jokio reikalo aiškintis, kuo ji geresnė už jus. Palinkėkite jiems laimės ir nebesivelkite daugiau į intymius susirašinėjimus ar pasimatymus su juo, nes kitaip turite daug šansų patirti savo kailiu antrąjį variantą.

Atsarginis aerodromas

Kai nieko nėra, bet baisiai niežti širdis/smegenys/lyties organai, žmogus eina į kompromisus su pačiu savimi. Jis žino, kad tiksliai su jumis nesusitikinės ilgą laiką, tačiau laikinai pasikasyti į jus kurį nors iš išvardintų organų netgi labai įmanoma, kol nusileis jo pagrindinis lėktuvas. Paskutinis dalykas, kurį galėtumėte šioje situacijoje padaryti – tai stengtis demonstruoti jam šiuo periodu, kad esate geresnė už kitus aerodromus. Geriausiu atveju tapsite labai niūraus ir laikino, labai laikino vyro žmona santuokoje, į kurią dedamos jūsų pastangos niekada negarantuos jums priimtinos kokybės. Blogiausiu atveju liksite su sudaužyta širdimi ir sutrypta savigarba. Atsarginio aerodromo situacijoje geriausiai netapti jokiu aerodromu, nei visą likusį gyvenimą sėdėti ant atsarginių žaidėjų suolelio, guodžiantis mintimi, kad “turite santykius”. Kas jau kas, o jūs santykių tikrai neturite.

Atsipeikėjo

Jis buvo pavargęs po darbo, liūdnas, išgėręs. Po kurio laiko atsibudo, pailsėjo, išsiblaivė ir suprato, kad šito jam visai nereikia. Galvoje tik viena mintis: “Ką aš padariau?!” Jis pakankamai padorus, kad nepaverstų jūsų atsarginiu aerodromu, dėl to nori kuo greičiau viską ištaisyti ir pamiršti. Pats geriausias variantas šioje situacijoje – atleisti ir paleisti.

Visi daro klaidas. Būti kokio nors žmogaus klaida labai skaudu, bet jeigu esate ne susireikšminusi fyfa ir turite adekvačios žmogiškos saviironijos, iš tokio nuotykio galima netgi pakikenti. Vyrai dažnai draugauja su moterimis, turinčios saviironijos ir humoro jausmus, vertina jas vos ne labiau už savo draugužes, su kuriomis įklimpo į buitį ir kenčia nesibaigiantį jų tarkavimą. Dėl to ši savybė bus naudinga bet kuriuo atveju. Ir ne dėl draugystės su vyrais, o savo pačios labui.

Ką gi daryti situacijoje, kai žmogus staiga išnyko, nors viskas taip gerai prasidėjo?

Pažvelkime į tai globaliai. Anksčiau, ir tai buvo visai neseniai, moteris išvis neturėjo teisės rinktis vyro. Kurio pilvas, piniginė, amžius didesni – su tuo ir saugiau. Gaila, bet dabar už savo laisvę mes turime užmokėti nenuspėjamomis pasekmėmis. Perskaitykite šią frazę dar kartą. Už laisvę mes mokame nenuspėjama ir neprognozuojama ateitimi. Anksčiau tasai storapilvis pastoviai knarkė jums į ausį. Šiandien atsirado galimybė pačiai rinktis, kas jums knarks ar neknarks. Laisvė atsinešė su savimi pasirinkimo keliamas kančias, dabar negalime prognozuoti ir numatyti, kada gi horizonte pasirodys tasai, kuriam norėsime pasakyti TAIP. Jei jūsų gyvenime yra nenuspėjamumo, įskaitant tikimybę, kad jūsų išrinktasis gali nusimuilinti, reiškia, jūs laisva. O į santykių vergiją, jei labai panorėsite, galėsite įsipainioti bet kuriuo momentu. Jei labai prispirs.

Pasprunka bei išnyksta tiek vyrai, tiek moterys. Svarbiausia šioje situacijoje – netrypti savo savivertės ir savigarbos, o oriai priimti situaciją ir susidoroti su savo nusivylimo bei liūdesio jausmais. Antrą, trečią kartą bus žymiai lengviau. Ketvirtą kartą jūs pasąmoningai išmoksite rinktis tuos, kurie jūsų nemes, kadangi nebeliks vidinio poreikio liūdėti dėl nepažįstamo vyriškio, laidojant visas viltis susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Vidinis poreikis, kuris ne visada, bet labai dažnai tampa ta priežastimi, dėl kurios sutinkame ir pametame savo gyvenimo kelyje velniai žino kokius keistus žmones.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *