Kodėl prie jūsų limpa vien „ožiai”?

Visos merginos turi normalius vaikinus, o štai prie manęs klijuojasi visokie asilai, ožiai ir kitokie bjaurybės…

Niekas nenori, kad prie jų klijuotųsi „ožiai”. Tačiau kartais būtent taip ir vyksta. Kodėl? Priežasčių gali būti daug ir vargu ar pavyks jas visas išvardyti trumpame tekste. Pamėginsiu apžvelgti bent keletą iš jų.

Žema savivertė

Jei turite žemą savivertę, greičiausiai imsite pritraukti prie savęs žmones, kurie jus nuvertins ir žemins. „Ožiai“ gali pasąmoningai jausti jūsų silpnumą ir pasinaudoti juo savo tikslais. Dėl to labai svarbu padirbėti su savo saviverte ir savigarba.

Jeigu suvokiate, kad jau tris ar keturis kartus „užsirovėte“ ant tam tikro konkretaus psichologinio tipo, prisiminkite savo šeimos istoriją: mamos, močiutės gyvenimus. Galbūt „ožiai“ – tai jūsų paveldėtas giminės scenarijus.

Jeigu esate pernelyg „minkštakūnė” ir nežinote, kaip nusibrėžti asmeninės erdvės ribas, jumis kiti žmonės gali naudotis, gali skriausti. „Ožiai” matys jumyse lengvą auką ir su džiaugsmu pradės savo įprastas manipuliacijas. Todėl labai svarbu išmokti pasakyti žmonėms „ne“ ir ginti savo interesus.

Jeigu nepasitikite savimi, visada pritrauksite žmogų, kuris tuo naudosis savais tikslais.

Dažnai moterys santykiuose nori pakeisti visus ir viską aplinkui, bet tik ne save. Jos nepatenkintos vyru ir pradeda jo perauklėjimo darbą. O vyras galbūt visai nėra blogas. Jis paprasčiausiai kitoks, negu jūs. Judu skirtingi. Arba tai apskritai ne jūsų žmogus ir jokios poros iš jūsų gautis negali.

Negatyvus požiūris į save

Jeigu žvelgiate į save negatyviai ir nuolat save už viską kritikuojate, galite pritraukti žmones, kurie jus kritikuos ir nuvertins. „Ožiai“ gali įžvelgti jumyse žmogų, kuris nenusipelno jokios pagarbos. Todėl svarbu padirbėti su požiūriu į save ir išmokti save mylėti.

Galbūt jus nustebins šis faktas, tačiau jau per pirmąjį pasimatymą vyras labai daug papasakoja apie save. Svarbiausia – mokėti klausytis ir neskrajoti savo fantazijose, kad štai jis – ilgai lauktas mano princas.

Neteisingas pasirinkti draugai

Jei renkatės draugus ir apskritai bendravimo ratą, kur su jumis bendraujantys žmonės jūsų negerbia ir jumis naudojasi, esama labai didelės tikimybės, kad būtent „ožius” ir pritrauksite. Todėl svarbu pasirinkti draugus, kurie jus gerbs ir palaikys.

Jeigu prie jūsų limpa vien tik „ožiai“, tikriausiai jūs pati juos ir pritraukiate. Būtina dirbti su savo saviverte, gebėjimu nusibrėžti ribas, su požiūriu į save, vaikystės traumomis, draugų pasirinkimu. Tada galėsite pritraukti tik tuos žmones, kurie jus gerbs ir palaikys.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *