Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą

Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Kad tai pasiektų, protinga mergina naudosis nerašyta taisykle – tabu seksui per pirmąjį pasimatymą. Savimeilė, savigarba ir nepasitenkinimas privers vaikiną užbaigti pradėtą tikslo siekimą iki galo, bet kokia kaina suvilioti merginą.

Paprastai pirmas pasimatymas visada virsta savotišku žaidimu ir dvikova tarp vaikino ir merginos. Stiprioji lytis tikisi patenkinti savo fizinius poreikius ir stengiasi kuo greičiau užvaldyti moterį, kuri savo ruožtu tvirtai gina savo poziciją „seksas per pirmąjį pasimatymą – nederamas dalykas“, kad lengvą flirtą paverstų patvarių santykių pradžia.

Manipuliavimas kitais – tai meistriškas sugebėjimas ne tik įtikinti žmogų savo teisumu, bet ir kontroliuoti save, kartais pasielgiant ne taip, kaip reikalauja savasis „aš“ ir kaip trokštame iš tikrųjų. Šios manipuliacijos tikslas – paversti lengvą savo žaviojo gerbėjo įsimylėjimo jausmą kai kuo daugiau.

Mergina, svajojanti apie gyvenimo draugą, turi būti rūpestingai pasiruošusi pirmajam pasimatymui. Frazė „aš nenoriu“ turi nuskambėti lengvai ir užtikrintai kaip naujametinis eilėraštis vaikų darželyje.

Atsisakymą geriausia suprantamai argumentuoti. Galima leisti suprasti mylimajam, kad sekso bus, bet vėliau, kad jūs taip pat svajojate apie tolesnius susitikimus, kad jūs tinkamiausia jam pora, kad visko dar bus, bet… vėliau. O dabar jums reikia laiko savo jausmams patikrinti.

Kai moteris pasirengusi atsiduoti iškart, tai vyras tampas įtarus ir atsargus. Medžiotojo instinktas nustoja veikti, kai grobis pernelyg lengvai pasiekiamas.

Jei lydekos pačios įšoktų į kibirą, žvejui taptų nuobodu ir neįdomu.

Tai kodėl vyras siūlo pasimylėti per pirmą pasimatymą?

1. Jis visoms siūlo seksą per pirmąjį pasimatymą. Pasimatymas jam – tik pretekstas praleisti dar vieną naktį su dar viena lengvabūde auka.

2. Jūs elgiatės pernelyg provokuojančiai per pirmąjį pasimatymą, ir jis laiko jus jau užkariauta.

3. Galbūt jūs jam visai nepatikote ir jis nusprendžia pasiūlyti seksą, kad atsikratytų jumis (blogiausiu atveju) arba pateisintų praleistą su jumis laiką (gaudamas naudos savo kūnui).

Dėl kokių priežasčių mergina gali atsiduoti per pirmąjį pasimatymą?

1. Meilė iš pirmo žvilgsnio, didelė ir šviesi! Labai retas reiškinys mūsų dienomis!

2. Vienatvė ir neviltis. Kuo ilgiau jos kankino moterį, tuo stipresnis bus artimų santykių troškimas per pirmąjį pasimatymą.

3. Meilė seksui – pavadinkime ją taip. Tokioms moteris keisti vyrus ar pirštines – tas pats. Seksas dėl sekso joms – elgesio norma.

4. Moteriškas naivumas. Dėl patirties stokos mergina naiviai tikisi tokiu būdu pririšti prie savęs vyrą.

5. Alkoholio poveikis. Padaugino truputį, permiegojo. Svarbiausia paskui nesigraužti ir nekaltinti savęs.

Ir vis dėlto seksas – ir per pirmąjį pasimatymą, ir per šimtas pirmąjį – tai tiesiog seksas. Kai tarp vyro ir moters egzistuoja abipusis potraukis, kai abu to nori, kodėl ne? Svarbu, kad abu būtų pasirengę ryte išsiskirti be nuoskaudų, pretenzijų, kaltinimų ir veikiausiai visam laikui.

Jei meilė įsižiebs po sekso, kas tada?

Seksas – tai svarbiausia poros santykių dalis. Tiems žmonėms, kurie laiko seksą santykių šerdimi, pirmiausia rūpi patikrinti, kokia išrinktoji ar išrinktasis lovoje. Tai jie ir stengiasi padaryti per pirmąjį pasimatymą. Po to nusprendžia, ar yra verta šiuos santykius tęsti ateityje.

Šiuo atveju atsakymą nulemia partnerių suderinamumas lovoje. Žmogui „uraganui“ vargu ar bus gera mylėtis su „rastu“. „Uraganas“ turi būti abipusis!

Mūsų močiučių laikais buvo manoma, jog kelias į vyro širdį eina per skrandį. Šiais laikais galima tvirtinti, jog jis eina šiek tiek žemiau!

Jei seksas buvo stulbinamai geras, o emocijos gniaužė kvapą, tai vargu ar vyras skubės pamesti tą moterį net ir po greitai įvykusios sueities.

Ar tinka seksas per pirmąjį pasimatymą, lieka nuspręsti jums. Svarbiausia – įsiklausyti į save, savo jausmus, širdį ir, žinoma, sveiką protą.

OriginalasNaujienos iš interneto