Kodėl, sužinoję, kad mėgaujatės gyvenimu, buvusieji sugrįžta?

Buvusieji sugrįžta, kad pasakytų: „Aš tave nepakankamai įskaudinau, nori dar?” Kas dedasi žmogaus galvoje, kai jis negali susitaikyti, jog gyvenimas be jo yra daug geresnis?

Galbūt jis vis dar įsižeidęs ir negali miegoti naktimis, galvodamas apie keršto planus. Ar bandėte nuoširdžiai prašyti buvusiojo atleidimo, atsiprašyti už savo klaidas, o gal dėl visko kaltas jis, o jūs – nekalta auka?

Ar jūsų buvusysis panašus į maniaką?

Ar esate tikri, kad jis seka jūsų socialinius tinklus? Galbūt rašo sarkastiškus komentarus. Jus tai linksmina ar baugina? Kodėl suaugęs žmogus turėtų sekti kažkieno gyvenimą? Esate tikri, kad jis negali jūsų pamiršti, ir tai glosto jūsų savimeilę? Tuo pačiu suprantate, kad kažkas stebi jūsų gyvenimą pro užuolaidų plyšį? Kažkas, kuris nori, kad jums būtų blogai, ir tai gali neerzinti.

Visa tai reiškia, kad jo keršto planas suveikė. Buvusieji negrįžta, jie netgi niekur neišėjo. Tą žmogų kankina jūsų sėkmė, tačiau jis žino, kad jūs žinote apie jo nematomą buvimą.

Kodėl tęsiate šį žaidimą, kodėl bent kuriam laikui neišjungiate visų socialinių tinklų? Reiškia, jums tai patinka. Jūs irgi toliau jam keršijate, puikuodamiesi savo laime. Šis žaidimas gali trukti metų metus. Nė vienas iš jūsų nenori galutinai nutraukti šios gijos.

Galbūt jūs patys liejate žibalą į ugnį?

Kaip dažnai buvęs partneris jums rašo ar skambina? Kartą per pusmetį, kartą per mėnesį, per savaitę? Jūs ir toliau atsakote į žinutes, palaikote dialogą su juo. Kam jums to reikia? Tik nesakykite, kad nenorite jo užgauti. Santykiuose jūs tai darėte, o dabar staiga nustojote, keista. Norint suprasti paprastą tiesą, nereikia daug proto – jūsų kontaktas su juo suteikia jam pagrindo manyti, kad vis dar galite grįžti. Bet kokia reakcija į jo žinutę, suteikia jam vilties. Jeigu jam šito nereikėtų, neskambintų.

Užblokuokite jį visuose pranešimų gavikliuose ir problema bus išspręsta. Jis tiesiog neturės kito pasirinkimo, kaip tik jus pamiršti.

O jeigu turite su tuo žmogumi vaikų?

Gerai, jūs turite vaikų. Visada suprantate, kur dalykinis bendravimas, susijęs su vaikų auklėjimu, o kur – ribų peržengimas ir brovimasis į jūsų asmeninę teritoriją. Ar leidžiate jam tai daryti? Kalba juk eina ne apie vaikus, už neleistiną elgesį jūs galite apriboti bendravimą su vaikais. Pasibjaurėtinas ir manipuliuojantis poelgis, bet juk reikia kažko imtis.

Jei realiai ištrinsite žmogų iš gyvenimo, jis jame nesirodys. Visais kitais atvejais – policija.

Kodėl su juo nepasikalbėjus?

Jei buvęs ir toliau rodosi jūsų gyvenime, reiškia, jis jūsų nepaleido, ir tai yra psichologinė problema. Jis pats susidoroti negali, tai akivaizdu. Joks sveiko proto žmogus nešvaistytų gyvenimo tokioms kvailystėms. Kodėl jam nepadėjus? Galbūt jūs jį tikrai įskaudinote. Pripažinkite savo klaidą, tai dar ne pasaulio pabaiga. Supraskite, kad jam irgi gali skaudėti. Visi jo nuodai – silpnumas ir pagalbos šauksmas. Paklauskite, ko jis iš tikrųjų nori iš jūsų, ką jums reikia padaryti? Išklausykite pagaliau jo atsakymą.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Kodėl, sužinoję, kad mėgaujatės gyvenimu, buvusieji sugrįžta?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *