Kodėl vaikas elgiasi šimtą kartų blogiau, kai būna šalia mamos

Ar kada nors susimąstėte, kodėl jūsų vaikai mokykloje, darželyje ar prižiūrimi auklės elgiasi kaip angelėliai ir staiga tarsi juos kas pakeičia, kai jie atsiduria šalia jūsų?

Tokia jų elgsenos permaina yra natūrali. Mat vaikai pasidaro išdykę ir nesuvaldomi, kai būna su motina, nes būtent su ja jie jaučiasi saugūs. Mama – tai žmogus, į kurį gali kreipsis su visomis savo problemomis, nes jeigu ne mama, tai kas daugiau jiems padės?

Tai jūs, mielos mamos, esate vaikams išsigelbėjimas nuo visų nemalonių išgyvenimų ir emocijų. Kai vaikas visą dieną praleidžia svetimoje, nejaukioje, nesaugioje aplinkoje – mokykloje, vaikų darželyje, o paskui pamato savo mamą, bėga prie jos ir supranta, kad pagaliau jis gali nusiraminti ir atsipalaiduoti.

Vaikas gali nevaržomai verkšlenti ar klykti, rodyti kaprizus ir kelti isterijas, tokiu būdu išliedamas susikaupusią įtampą. Žinoma, viso to mažiausiai nori motina, sugrįžusi namo po sunkaus darbo, bet būtent tai kiekviena mama turėtų suprasti ir priimti.

Jeigu jūsų vaikas elgiasi būtent taip, tai visai nereiškia, kad jis yra išlepintas. Tai tik reiškia, kad jūs verčiate vaiką pasijusti jaukiai ir saugiai šalia jūsų, kad jis jumis pasitiki.

Labai svarbu, kad vaikas elgtųsi natūraliai, būdamas su mama. Jis neturi slopinti savo emocijų ir išgyvenimų. Todėl ir atrodo, kad vaikas šalia mamos elgiasi šimtu procentų blogiau nei šalia kitų.

Todėl įsidėmėkite: kaprizingas vaiko elgesys šalia jūsų – tai požymis, kad jis tikrai jus labai myli ir pasitiki jumis!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *