Kodėl vaikinų nežavi karštai įsimylėjusios merginos

Visi trokštame mylėti ir būti mylimi, bet kažkodėl atšąlame, kai kas nors mus beprotiškai įsimyli. Ypač greitai abejingi tampa vaikinai, kai mergina ima įkyriai demonstruoti savo jausmus. Jam nelieka intrigos. Juk lengvai gauto daikto nevertiname.

Jei esi visai pametusio galvą dėl jo, tai šis straipsnis skirtas būtent tau. Užtenka vieno jo žvilgsnio, ir pasijunti laimingiausiu žmogumi pasaulyje? Niekas daugiau aplinkui nebeegzistuoja?

Kai jo nėra, tau blogai. Kenti. Skambini jam kas minutę, nori nuolat girdėti jo balsą. Tačiau atsiliepiantis balsas skamba šaltai, jo dėmesys sutelktas į kažką kitą. Į viską, išskyrus tave.

Beprotiškos meilės apsėsta nerandi sau vietos, negali užmigti, ima gerti migdomuosius vaistus. Meilė šiuo atveju tarytum narkotikas. Vienoms reikia cigaretės, kitoms – svaigalų. O tau – jo. Nebegali gyventi be šito savo dopingo.

Visi nemalonūs jo žodžiai veikia tavo širdį kaip naudai, žudantys pamažu. Bet tu vis tiek kenti tą skausmą. O paskui, kai jis prašo atleidimo, tu atleidi už viską. Ir vėl pasijunti laiminga.

Tau jis – apsauga, ramstis, brangiausias žmogus pasaulyje. Tu bejėgė prieš jį. Ir tu tiki savo pasauliu, nepaisant kančios.

Dažnai girdi įžeidžiančius aplinkinių žodžius, kad esi ligonis, beprotė, psichopatė… Taip ir yra. Ši liga vaidinama meile.

Jos sukeliami simptomai tokie pat kaip rimtų psichikos sutrikimų:

• Dažna nuotaikų kaita.

• Apetito sutrikimai.

• Produktyvumo sumažėjimas (tu jau nebegali tinkamai susikoncentruoti į kokią nors veiklą).

• Visos tavo kalbos sukasi tik apie jį, todėl bendravimas su žmonėmis tampa nevisavertis.

• Lioveisi rūpintis savo sveikata ir išvaizda.

• Kilo rimtų problemų dėl darbo (mokslų).

• Visą laiką lauki jo skambučio, susitikimo su juo.

Dėl tokios būsenos žmonės bėga nuo tavęs. Jiems nepatinka pesimizmas. Ir niekas to negali suprasti. Net ir jis. Tavo manija nervina jį. Tu tampi jam neįdomi. Nuo tokio įkyrumo jis nori bėgti kuo toliau. O tu galvoji tik apie jį. Ir kenti aplinkinių žmonių priekaištus, kad nieko nesugebi, nepajėgi dirbti.

Tavo meilė kaip manija. Ji gąsdina mylimąjį. Ji neturi ateities. Bet kuris vyras stengsis laikytis atokiau nuo beprotiškai įsimylėjusios merginos, net jei tai būtų pirmoji gražuolė ir tas faktas glostytų jo savimeilę. Mat pagal savo prigimtį vyras yra medžiotojas. Tai jis turi vaikytis savo grobio, o ne atvirkščiai. Kai vyras sumedžioja auką, jam pasidaro nebeįdomu. O kaip turėtų būti nuobodu, jei jam net neteko pabandyti medžioti?

Ir jokių vaistų nėra nuo šios beprotiškos meilės ligos. Jos priežasčių gali būti daug. Dažniausiai jos kyla dar iš vaikystės. Galbūt vaikystėje merginai trūko tėvo meilės ar dėmesio ir jai susiformavo iškreiptas supratimas apie vyrus. Galbūt ji anksčiau išgyveno kokią nors psichologinę traumą.

Ką daryti kad galutinai neišsikraustytumei iš proto?

Pirmiausia suvokt, jog myli savo meilę, o ne jį!

Atsuk savo laikrodį atgal ir pažiūrėk, kas buvo su tavimi tada, kai dar nebuvai jo įsimylėjusi. Kuo domėjaisi, kas rūpėjo, kuo gyvenai. Prisimink viską.

Pasistenk kuo mažiau kreipti savo mintis į meilės objektą.

Susirašyk viską, ko siekei, apie ką svajojai, ką pamiršai iš meilės, pasidėk matomoje vietoje ir perskaityk, kai pradėsi jo ilgėtis. Susirašyk viską, ką norėtumėte pasiekti pati savo jėgomis: nusipirkti automobilį, butą, gauti gerai apmokamą darbą, tapti gerbiama ar išgarsėti.

Ir imkis darbo! Pradėk įgyvendinti savo svajones.

Sveikimas prasidės ne greitai. Turi dirbti su savimi, tobulėti. Išmokti gyventi be to „dopingo“.

Susirūpink savo išvaizda. Tada į tave ims kreipti dėmesį kiti. Tuo pačiu atkeršysi jam ir įgausi pasitikėjimo savimi.

Pabandyk atsikratyti jo daiktų, kad ir kaip sunku tai padaryti. Reikia lipti iš duobės, į kurią įkritai. Paprašyk draugės pagalbos. Bus gaila draskyti pliušinį meškiuką į gabalus, bet linksma.

Stenkis gyventi savo gyvenimą, o ne jo.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *