Kodėl vyrai ir moterys mąsto skirtingai

Paaiškinimas, kaip vyksta mąstymo procesas pas vyrus ir moteris buvo paskelbtas tinklapyje Tickld. Autorius – pasaulyje gerai žinomas komikas Markas Gunvoras.

Moterys yra gerokai sudėtingesnės nei vyrai. Vyrų pasaulyje viskas paprasta, moterų – sudėtinga. Žinote, kodėl?

Todėl kad turime visiškai skirtingą smegenų biologinę sandarą. Pradėsime nuo vyrų.

Vyrų smegenys – aparatas, kuriame tvyro ideali tvarka. Viskas jame sudėliota į atskirus stalčiukus.

Seksas – viename stalčiuje, sportas – kitame, darbas – trečiame. Vyro galvoje –  daugybė stalčių, skirtų absoliučiai visoms sferoms. Turime stalčių automobiliui, stalčių pinigams, mintims apie darbą, dar viename stalčiuje saugomos mintys apie jus, moteris. Yra atskiras stalčius vaikams ir atskiras – mintims apie mamas.

Mes viską ir visada rūšiuojame į stalčius. Ir yra dar viena taisyklė: kol knaisiojies viename stalčiuje, kitų liesti negalima. Jeigu svarstome vieną konkrečią problemą, paprasčiausiai ištraukiame tą stalčių, kuriame saugomos visos bylos šiuo klausimu. Štai dėl ko aptarinėjame tiktai konkrečius dalykus – mes labai atsargiai žvelgiame į turinį tų stalčių, apie kuriuos šiuo konkrečiu momentu neina kalba.

Su moterų smegenimis viskas kitaip. Moters smegenys – tai didelis rutulys, visas apnarpliotas minčių raizginiais.

Ir jame viskas susiję su viskuo. Pinigai susiję su automobiliu, automobilis – su darbu, vaikai – su mama, mama – su senele, senelė irgi būtinai prie kažko „prijungta”. Rezultatas – moterų mąstymo procesas primena plačiajuostę magistralę, kurioje viską valdo viena energijos forma – emocijos.

Štai dėl ko moterys, kaip taisyklė, prisimena viską. Nes jeigu paimate kažkokį gyvenimo įvykį ir prijungiate jį prie emocijų, įvykis pasiliks atmintyje amžiams.

Kodėl vyrams viskas kitaip? Todėl, kad mes, pirma, dažnai pamirštame peržiūrėti savo stalčių turinį. Antra – esame sutvėrimai, kurie praktiškai neturi emocijų. Atvirai kalbant, mums apskritai mažai kas rimtai rūpi. O moterys, kaip taisyklė, rūpinasi iškart viskuo. Joms patinka pats šis procesas.

O dar vyrai turi vieną stalčių, apie kurį dauguma moterų nė neįtaria. Tai – tuščias stalčius.

Mūsų pats mėgstamiausias stalčius. Jeigu yra galimybė tai padaryti, vyrai visada išsitrauks būtent jį. Kas gali būti puikiau už absoliučiai tuščius smegenis kelių valandų laikotarpyje? Štai dėl ko mes taip mėgstame žvejybą. Ir visa tai, ką čia pasakoju yra patvirtinta mokslo.

Prieš kelis metus Pensilvanijos universitetas atliko tyrimą ir atrado, kad vyrai iš tiesų gali atsijungti, nieko rimto negalvoti ir tuo pat metu nenustoti kvėpuoti. Skirtingai nei moterys. Jos tokio įgūdžio neturi. Moterų protas niekada nesustoja. Jos negali išsitraukti stalčiaus su „niekuo”. Ir tai, žinoma, varo jas iš proto. Ir verčia baisiai niršti tais momentais, kai pamato vyrą, kuris absoliučiai nieko nedaro.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *