Kodėl vyrai nesupranta moterų kalbos

Amerikiečių ekspertai padarė išvadą, kad vyrai ne visada atpažįsta moterų kūniškus signalus. Tokią situaciją lemia vyrų ir moterų psichologijos skirtumai.

Jungtinių Amerikos Valstijų mokslininkai sutiko su nuomone, kad didžioji dauguma vyrų visiškai nesupranta moterų kūno kalbos ir kitų neverbalinių signalų (rankų judesiai, veido mimika ir kt.). Pavyzdžiui, ekspertai tvirtina, kad stipriosios lyties atstovams ypatingai sunku suprasti, ar jie kelia damoms susidomėjimą.

Atlikdami gana nestandartinį eksperimentą, amerikiečių mokslininkai nusprendė nustatyti, kiek korektiškai vyro smegenys iššifruoja moteriškus kūniškus impulsus. Ekspertai kruopščiai išanalizavo absoliučiai viską: dailiosios lyties atstovių pozas, gestus ir netgi veido išraiškas. Paaiškėjo, kad moterys, mėgstančios iššaukiančius, erotinį atspalvį turinčius drabužius, tik retais atvejais bando tokiu būdu patraukti potencialių partnerių dėmesį. Iš esmės gražiosios žmonijos pusės atstovai, pasitelkdami iššaukiančią išvaizdą, stengiasi pabrėžti pasitikėjimą savimi arba pademonstruoti savo patrauklumą visu savo gražumu. Įdomu tai, kad tai vyksta nesąmoningai.

Specialistų teigimu, dėl to, kad vyrai klaidingai interpretuoja moterų jiems siunčiamus signalus, neretai moterys susiduria su agresijos priepuoliais, vedančiais į konfliktus, o ypatingais atvejais viskas gali baigtis išprievartavimu. Netolimoje ateityje ekspertai planuoja išsamiau išnagrinėti šią problemą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.