Kodėl vyrai nužiūrinėja kitas moteris, net jei turi antrą pusę

Ar esate pastebėjusi, kad jūsų mylimas vyras nužiūri kitą moterį?

Nutikus tokiam įvykiui, kiekvieną moterį pradeda persekioti mintys: „Ar jis nori būti su kita moterimi?“ „Ar jis nepatenkintas manimi?“ „Ar jis įsivaizduoja save lovoje su kita?“

Tiesa ta, kad vyrai bet kokiu atveju žiūrės į kitas moteris. Kai kurie tai daro dažniau, kiti rečiau, o treti tai daro nuolat ir nė nesusimąsto, kad skaudina savo antrą pusę.

Apskritai, mes visi turėtume būti atsargūs taip darydami, nes tai gali sukelti priklausomybę. Bet tuo pačiu moterys turėtų suprasti, kad nieko negalima dėl to padaryti…

Nuo neatmenamų laikų pagrindinis vyrų tikslas buvo turėti įpėdinį. Palikuonių tikimybė išauga, jei „sėkla“ paskirstyta kuo daugiau moterų.

Todėl per milijonus metų evoliucija paskatino vyrus nuolat dairytis, ieškant visų galimų variantų.

Moterims, priešingai, evoliucija išugdė atsargumą: reikia išlaikyti netoliese esantį vyrą, kuris saugotų ir suteiktų palikuonių.

Žinoma, laikai pasikeitė, tačiau instinktai, kurie mums buvo diegiami  milijonus metų, visada turės įtakos.

Ir nors kai kurie vyrai sąmoningai nesigilina į kitas moteris, dauguma jų tai laiko visiškai natūraliu reiškiniu ir nesupranta, kur yra problema.

Ypač jei jie visiškai gerbia savo santykius ir neketina apgaudinėti savo merginos. Nepaisant to, yra aiški riba tarp neatsargaus žvilgčiojimo ir nuoširdžios žvilgsnio į kitas moteris.

Jei vaikinas atvirai žvelgia į nepažįstamas moteris kaip į noro objektą ir nekreipia dėmesio į savo partnerės jausmus, tai gali lemti santykių pabaigą.

Tačiau greitas žvilgsnis į kitą moterį yra visiškai natūralus, kaip ir faktas, kad bet kuris heteroseksualus vyras tai kartkartėmis darys.

Svarbiausia nelaikyti kitų moterų jūsų vyro noro objektu. Pavydas gali sugriauti santykius. Svarbu suprasti, kad jūsų vyras jūsų neapgaudinėja, jei žiūri į kitas ir jūs neturite pavydėti.

Jis tai daro pats to nepastebėdamas! Jūs esate žmogus, su kuriuo jis nori būti. Jei jūs visiškai pasitikime savo partneriu ir turite aukštą savivertę, tokios smulkmenos jūsų nevargins.

Geriau sutelkite dėmesį į save ir atsiminkite, kad esate verti geriausio ir kad niekas kitas niekada negali su jumis lygintis.

Turite išmokti pamatyti skirtumą tarp momentinio nekenksmingo žvilgsnio ir atvejo, kai vyras siekia kontakto su kita moterimi.

Ir atsiminkite: mes, moterys, taip pat žiūrime į kitus, tiesiog tai ne visada pastebima.

Jei ši informacija jums buvo naudinga, būtinai pasidalykite ja su draugais!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *