Kodėl vyrai retai prašo atleidimo?

Turbūt kiekvienai moteriai gyvenime pasitaikė situacijų, kai mylimas vyras padarė kažką negerai ar kokią nors rimtą klaidą ir dėl viso šito kažkodėl neprašo atleidimo ir apskritai niekada neprisipažįsta savo kaltės.

Nenoras ir nesugebėjimas prašyti atleidimo beveik visada būdingas valingo, tvirto, aktyvaus charakterio vyrams. Jie užtikrintai ir drąsiai eina į priekį ir retai kreipia dėmesį į savo klaidas. Kaip sakoma, nugriuvau, atsistojau ir einu toliau. O štai vyrai, kurie iš prigimties yra švelnesni, labai jautrūs ir gilūs, savo kaltę pripažįsta žymiai dažniau ir lengviau. Nors kartais jie taip pat užsidaro. Tai kodėl gi taip vyksta?

Vyras iš prigimties yra kantresnis už moterį ir net po trijų savaičių „nekalbadienio“ gali nepripažinti savo kaltės, net jeigu pats nėra užtikrintas savo teisumu. Tačiau įrodyti jo neteisumą yra nepaprastai sunku. Taip jau gamta surėdė, kad dauguma vyrų laiko save absoliučiai teisiais viskame. Ginčo metu jis tyli ir kantriai kenčia mylimos moters psichines atakas ir tik paskui įvardija ją kaip konflikto iniciatorę. Būdamas visiškai įsitikinęs, kad skandalas įvyko išimtinai dėl mylimosios psichikos ypatumų. O paskui jis nuolaidžiai ir kantriai priima jos atsiprašymus, o savęs kaltu visiškai nelaiko.

Pačioje asmeninių santykių pradžioje vyrai gana greitai pripažįsta savo klaidas, tačiau jei jūsų tarpusavio santykiuose viešpatauja visiškas tarpusavio nesupratimas, priekaištai ar nuolatiniai kivirčai, vyrai labai sunkiai eina į kontaktą, užsidaro savyje ir ką nors ištraukti iš jų, pasikalbėti atvirai darosi labai sunku.

Tai nereiškia, jog toks vyras yra blogas, kad jis visiškai jūsų nesupranta ir tarsi tyčia teikia jums skausmą. Nors dažniausiai moterys padaro būtent tokias išvadas.

Praktiškai visada vyras daro ką nors ne specialiai, jis dažnai net nesuvokia, kad jo veiksmai gali stipriai užgauti moterį, sukelti jai didžiulį pasipiktinimą ir didelę nuoskaudą.

Apie tai būtina išmokti pasikalbėti vienas su kitu, paaiškinant mylimam žmogui, ką ir kaip jūs suvokiate ir kodėl štai ši konkreti situacija teikia jums skausmą.

Nebijokite ramiai ir švelniai kalbėti apie savo jausmus. Ir tik tada jūsų mylimas vyras galės jus atidžiai išklausyti ir suprasti teisingą jūsų minčių ir jausmų eigą, o prireikus – paprašys atleidimo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *