Kodėl vyrai žvalgosi į kitas moteris?

Kartais labai erzina, kai tavo vyras tiesiog negali nepasižiūrėti į kitą moterį, tiesa? Išsipuoši, eidama į pasimatymą, pasigražini ir staiga pastebi, kad jo žvilgsnis negali atitrūkti nuo oficiantės iškirptės. Tave tai įsiutina, o vyras nesupranta, kas negerai.

Pradžiai tau reikėtų suprasti, kad visi žiūri į kitus patrauklius žmones. Tikriausiai ir tu atkreipi dėmesį į kitus vyrus? Nebūtinai ilgam įsispoksai, bet juk pažvelgi ir pagalvoji, kad jis patrauklus. Net jeigu turi draugą. Tai štai – vyrams irgi tas pats.

Bet kodėl gi jie daro tai netgi žinodami, kaip stipriai liūdina savo moterį?

Vyrai yra vizualai iš prigimties. Vyrų smegenys labiau reaguoja į vizualią informaciją, o moterų – į emocinę. Dėl to, jei vyras žiūri į kitą moterį, taip yra dėl tos paprastos priežasties, kad jis ją pamatė. Ir nieko daugiau.

Instinktas. Vyrai genetiškai užprogramuoti kreipti dėmesį į patrauklias moteris. Ir nors tai ne pasiteisinimas, tačiau šis faktas paaiškina, kodėl jie įvertina kiekvieną moterį nuo galvos iki kojų.

Vėliau atsipeikėja. Jie pasižiūri į moterį instinktyviai, o paskui ima spoksoti todėl, kad šito norisi. Štai dėl ko jie gali žiūrėti taip ilgai, kad netgi tu tai pagaliau pastebi.

Moteris patraukli. Tai svarbiausia priežastis ir ją tu puikiai žinai. Jeigu moteris patraukli, jis žiūrės.

O gal jis tikrai nelaimingas su tavimi? Bet jeigu taip, tai problema ne toje kitoje, į kurią jis pasižiūrėjo ir staiga nusprendė, kad ji už tave geresnė. Problema – jūsų santykiuose.

Jam smalsu. Esame smalsios būtybės ir neretai sukame galvoje įvairius scenarijus, galvodami, kaip galėtų būti kitaip, nei dabar gyvename. Taip, jis tikrai gali užsisvajoti, žvelgdamas į kitą.

Tu į ją žiūri. Taip, tu gali pirma pastebėti patrauklią moterį ir jau pradedi jai pavydėti, nors jis jos dar nepamatė. Tačiau pasekęs tavo žvilgsnį, jis irgi į ją įsižiūri.

Tačiau visa tai nereiškia, kad vyras nori tave palikti, kad jis laiko moterį, į kurią užsižiūrėjo, geresne už tave, kad jis nurenginėja ją akimis, kad tavęs jam per mažai. Ne, jis žiūri instinktyviai ir jeigu jūsų santykiai normalūs, tai visi tie žvilgsniai tuo ir pasibaigs.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *