Kodėl žmogus išėjo iš santykių be priežasties

Žmogus ėmė ir paliko santykius be aiškios priežasties. Tiesiog nustojo ateidinėti, skambinti, rašyti. O jūs juk nieko tokio nepasakėte ir nepadarėte! Viskas buvo tiesiog nuostabu, štai dėl ko dabar keista ir skaudu.

Jis juk pats norėjo bendrauti, buvo toks mielas, toks emocingas, atviras. Reiškė pačius geriausius jausmus. Atvėrė savo sielą. O jūs palinkote į jį, kaip palinksta augalas į saulės ir šviesos pusę. Jūs palaikėte ir glostėte jo iškankintą sielą, maitinote jo meilės išalkusią širdį… Atidavėte viską, ką galėjote.

O žmogus išėjo ir pradingo. Ir į skambučius neatsiliepia, ir į žinutes atsako sausai ir trumpai arba apskritai ignoruoja… Visa tai taip skaudu.

O paskui, kai susitaikėte su situacija ir beveik nurimote, kai tvirtai nusprendėte nebūti įkyri, žmogus vėl paskambina arba ateina. Jis vėl nori bendrauti! Jis vėl jumis domisi. Pasiilgo, išalko meilės… Išalko – štai tiksliausias žodis.

Mopasanas rašė apie keptos mėsos kvapą, kuris mus taip vilioja, kai esame alkani. Ir tampa tokiu bjauriu, kai pavalgėme ir pasisotinome. Ir į maistą pasisotinęs žmogus žvelgia su tam tikru pasibjaurėjimu. Nebetelpa daugiau nė kąsnelio!

Šis žmogus jus valgo. Jūs esate jam kaip maistas, štai ir viskas. Jis ateina, kai išalksta. Ir pajunta tam tikrą pasibjaurėjimą, kai sočiai prisivalgė. Papildys išsekusius išteklius ir išeis. O paskui vėl sugrįš, kai užsimanys valgyti.

Tokie santykiai gali trukti labai ilgai. Jie vargina ir glumina. Nėra prasmės ieškoti priežasties savyje ar sudėtingame, prieštaringame to žmogaus dvasiniame pasaulyje.

Atėjo – reiškia, alkanas. Dingo ir neduoda apie save jokios žinios – reiškia, virškina maistą. Kai išalks – vėl ateis.

Liūdna. Kiti žmonės jam – skanus maistas. Šašlykas ant virbo… O juk taip nesinori būti pakelės užkandine, į kurią įvairūs žmonės ateina pavalgyti…

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.