Kokias besilaukiančias moteris palieka vyrai

Palikti besilaukiančią moterį – tai, žinoma, nevyriškas poelgis. Tačiau santykiuose dalyvauja dvi pusės. Ir kas ten žino, galbūt būsimas tėvas pagaliau suprato, kad jam šituose santykiuose nebeliko vietos… Yra trys moterų tipai, kurių atstovės rizikuoja likti vienišomis mamomis.

„Viską pati“

Moteris – medžiotoja. Ji tiksliai žino, ko jai reikia ir pati viską pasiims, būkite tuo tikri. Krito į akį vyriškis? Į darbą paleidžiamas žavesys. O gal net stengtis ypatingai neteks. Tokios moterys dažniausiai labai ryškios, efektingos, iš serijos „einu gatve, o vyrai krinta po kojomis“.

Ir štai vyras užkariautas. O medžiotoją sugundė jau kita idėja – kūdikis. Partnerio nuomonė, beje, jai dažniausiai nerūpi. Vyras gali pateikti racionalius argumentus, gali apskritai pareikšti, kad vaikų nenori… Kam rūpi jo paistalai, jeigu jau subrendo planas?

Dėl to vaikas atsiranda arba dėka moters spaudimo arba apskritai apgaulės būdu. Bet juk vyrui tas vaikas kaip ir anksčiau – nelabai reikalingas. Ir pasvėręs visus „už“ ir „prieš“ būsimas vyras palieka ir tokią, atseit, gyvenimo draugę, ir vaiką.

„Kaprizinga princesė“

Pasitaiko, kad hormonų įsiūbuotas moters charakteris tampa visiškai nepakeliamu. Anksčiau ji papūsdavo lūpytes, jeigu jai dovanojo baltas rožes vietoje raudonų, ir vyrui tai netgi atrodė miela. O dabar ji reikalauja braškių vidury žiemos, o kai vyras pagaliau atitempia uogas, aplakstęs visus miesto supermarketus, moteriškė atsainiai burbteli: „Žinai, man jau kažkaip nesinori…“

Arba, pavyzdžiui, skandalas kiekvieną mėnesį, su paskui sekančiu audringu susitaikymu, savaime aišku – tai netgi pažvalina, kažkaip atšviežina santykius. Tačiau kasdieniniai skandalai su nesibaigiančiais kaltinimais dėl visų įmanomų nuodėmių, pastovios pretenzijos ir privilegijų reikalavimas – to jau per daug.

Nenuostabu, kad ilgai tokių santykių normalus vyras neištvers. Kam patiktų pastoviai klausytis, kad ne tą atnešei, ne tuo odekolonu pasišlakstei ir apskritai – per garsiai kvėpuoji?

Perdėtas motinystės instinktas

Kai kurios moterys tampa motinomis dar prieš atsirandant vaikui. Joms būtina kuo nors rūpintis, dėl ko nors nerimauti, ką nors globoti, maitinti skanėstais. Į partnerius jos pasirenka tylius, ramius vyriokus, kurie su džiaugsmu priima visą tą globą.

Tačiau besilaukianti moteris sufokusuoja dėmesį į save ir mažylį. Jau nebėra jėgų ruošti vakarienės iš trijų patiekalų ir lyginti marškinių. Užuot dėmesingai išklausiusi, kaip praėjo vyro diena, ji pati su entuziazmu pasakoja jam apie tai, kaip viduje vystosi mažylis, kokius nuostabius šiandien nupirko drabužėlius, ir dar su nuolaida!

O vyras jau įprato prie nuolatinio dėmesio ir nuolatinės globos. Dabar jis jaučiasi nuskriaustas, o juk vaikas dar negimė, kas bus toliau? Ir galiausiai paprasčiausiai tyliai išeina – juk jis šiuose namuose, motinystės šventovėje, daugiau nebereikalingas.

Žvelgiant iš šalies, sunku spręsti, kas kaltas, juo labiau tokioje subtilioje situacijoje. Mylėkite vienas kitą, nebijokite aptarti sunkumų ir tada viskas bus nuostabu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.