Kokias tipiškas klaidas daro moterys, nuo kurių pabėga vyrai

Kiek daug publikuota visokių straipsnių su patarimais moterims, kaip išsaugoti šeimą, bet tas problemos neišsprendžia. Daug porų vis tiek vaidijasi, nesugyvena ir skiriasi.

Kodėl taip yra? Dauguma damų ir toliau daro tas pačias klaidas, dėl kurių vyrai jas palieka.

Kontrolė ir nepasitikėjimas

Dažnai moterys negali atsipalaiduoti santykiuose. Jos mano, kad nustojusios kontroliuoti kiekvieną vyro žingsnį, jį praras.

O vyrai nori jaustis lyderiais, kuriems nereikia kitų nurodinėjimų Jie negali pakęsti, kai moterys kontroliuoja juos net smulkmenose. Dažni skambučiai ir klausinėjimai, kur jis šiuo metu yra, nesibaigiantys įpareigojimų sąrašai ir nuolatiniai kamantinėjimai nestiprina pasitikėjimo tarp partnerių. O juk būtent jis ir sudaro santykių pagrindą.

Kritika ir sarkazmas

Santykiuose tarp dviejų mylinčių žmonių būtinas atvirumas ir nuoširdumas. Kartais moterys, tarsi iš gerų ketinimų, pradeda kritikuoti savo išrinktuosius, manydamos, kad tokiu būdu padės jiems atsikratyti visų trūkumų. Neretai jos panaudoja ir piktą sarkazmą. Vyrai sunkiau pakelia jų savigarbos ir orumo pažeidimus už moteris.

Vyro silpnybių nepriėmimas

Ką čia kalbėti? Juk vyras turi būti tvirtas ir stiprus kaip uola. Šias savybes vyras pademonstruos išoriniame pasaulyje, bet jeigu jis negali atsipalaiduoti šalia mylimos moters ir būti savimi, tai kam ji jam tada reikalinga? Kad pasigamintų vakarienę ir išsiskalbtų marškinius, jam nereikalinga moteris su jos priekaištais ir veidmaininga meile.

Trečiųjų asmenų įtraukimas į santykius

Šią klaidą daro daug kas. Dažnai moterys pasakoja draugėms apie savo santykių problemas su mylimuoju. Žinoma, sunku nešioti savyje nuoskaudas ir kyla noras išsikalbėti. Tik maža vilties gauti gerą patarimą iš svetimų, geriau išmokti spręsti problemas per dialogą su partneriu, o ne ieškoti gailesčio ir supratimo kitur.

Jo interesų ir laisvalaikio pomėgių nepriėmimas

Po vestuvių daug žmonų pradeda trukdyti vyrui užsiimti savo įprastais dalykais, susitikinėti su draugais, leisti laisvalaikį pamėgtu būdu. Žinoma, šeima reikalauja daug dėmesio, tačiau kas sakė, kad jai reikalingas beprasmiškas aukojimasis? Juk galima susitarti su mylimu žmogumi ir paprašyti jo skirti daugiau laiko. Tačiau drausti jam jo pomėgius ir reikalauti, kad jų atsisakytų, tikrai neišmintinga.

Baigiant reikia pridurti, kad būtent nuo moters didžia dalimi priklauso santykių darna. Tik jos išmintis, švelnumas ir dvasingumas padeda vyrui visiškai atsiverti ir tapti vertu gyvenimo palydovu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *