Kokie požymiai rodo, kad vyras jums visiškai abejingas

Kaip suprasti, kad vyrui iš tikrųjų visiškai nerūpite? Visai paprasta. Atkreipkite dėmesį į tai, ar jūsų partnerio elgsenoje yra šie 4 požymiai. Ir jums iškart bus aišku, ko vertas jo požiūris į jus ir jūsų santykiai.

Kada vyras iš tikrųjų būna abejingas moteriai? 4 požymiai

1. Jeigu vyras pristato jus nepažįstamai kompanijai, kai jūs ateinate kartu, ir sako paprasčiausiai: „Susipažinkite, tai – Marija“, bet niekada nepriduria „mano draugė”, ką tai reiškia?

O tai reiškia, kad vyras nemato jumyse savo svajonių moters ir apskritai savo moters, todėl ir nepaskelbia apie tai savo draugams ir artimiesiems, kai supažindina su jais. Tai yra gana rimtas signalas, kad jums reikia gerai susimąstyti apie tai, ar tikrai tas vyras jums tinka.

2. Jis visiškai neinvestuoja į jus nei laiko, nei dėmesio, nei kokių nors materialių priemonių.

Jeigu vyras suranda jums laiko tik tada ir tik tuo atveju, kai nori patenkinti savo asmeninius seksualinius poreikius – vykite tokį vyrą lauk ir nieko nesigailėkite. Jis taip pat yra visai nevertas nei jūsų laiko, nei dėmesio, juo labiau jūsų ašarų.

3. Jis negirdi jūsų ir niekada neįsidėmi ir neatsižvelgia į jūsų poreikius, troškimus, prašymus.

Jeigu jūsų vyrui visiškai neįdomu, kokie yra jūsų troškimai, poreikiai ir prašymai, ir net jeigu jis visai abejingas jiems, tai pagalvokite, ar esate pasirengusios praleisti visą savo gyvenimą su tokiu žmogumi, kuris tik naudosis jumis. Ar esate pasirengusios tokiam žmogui paaukoti bent dalelę savo gyvenimo, savo brangaus laiko, kurio niekas nesugrąžins?

4. Jis visais būdais vengia pažinčių su jūsų artimaisiais ir draugais, taip pat ir pats neskuba įvesti jūsų į savo socialinį ratą.

Jeigu jūs jau senokai palaikote ryšius, tačiau vyras visais būdais vengia supažindinti jus su savo artimaisiais ir draugais, nuolat suranda kokių nors būdu išsisukti ir atsikalbinėja, kad tik nereikėtų jūsų suvesti su tikrai jam svarbiais žmonėmis, tai yra aiškus požymis, kad jokių rimtų ketinimų jūsų atžvilgiu jis nepuoselėja.

Jūs esate tiesiog laikinas žmogus jo gyvenime ir jis tai puikiai supranta. Todėl jis ir vengia visų tų suartėjimų ir pažinčių, kad nepatektų į keblią padėtį tada, kai nuspręs su jumis išsiskirti. Kad artimieji paskui neklausinėtų jo, kur jūs prapuolėte ir kas atsitiko. Todėl būkite dėmesingos ir saugokite save!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *