Kokie santykiai laikomi sveikais?

Kiekvienas žmogus savaip supranta sveikus santykius. Vienam svarbūs pokalbiai vakarienės metu, kitam – pasitikėjimas ir ištikimybė. Vienoms poroms savaitgalį praleisti atskirai yra visiškai normalu, o kitos atostogų atskirai net įsivaizduoti negali. Tai, kas gi yra normalu ir teisinga santykiuose?

Noriu jums pasiūlyti keletą sveikų santykių požymių, kurie, manau, padės išlikti teisingame kelyje, ir kurių tiesiog negalima ignoruoti.

Peržiūrėkite žemiau esantį sąrašą – galbūt jūs esate kaip tik tokia tobula pora.

Jūs investuojate į santykius, kartu juos tobulinate ir plėtojate. Du partneriai turi prisiimti sau atsakomybę, būti ištikimi vienas kitam ir kartu dėti pastangas, kad įveiktų visas poros kelyje pasitaikančias kliūtis. Jiedu dalinasi jausmais, mintimis ir norais.

Jūs neslepiate savo silpnybių. Jus myli tokiu, koks esate iš tikrųjų. Jūs galite būti savimi.

Jūs bendraujate, kalbatės apie viską pasaulyje, diskutuojate, ginčijatės, nebijodami būti išjuokti, įžeisti, pasmerkti, atstumti. Laiminguose santykiuose partneriai neturi uždraustų temų. Per dialogą jūs dovanojate vienas kitam emocijas ir meilę.

Jūs ginčijatės. Tai greičiau geras ženklas, nei blogas. Ginčai rodo, kad kiekvienas turite savo nuomonę, kurią esate pasiruošę ginti. Kai šito nėra, galima daryti prielaidą, kad kažkuris vienas iš jūsų slopina savo emocijas ir troškimus arba judu tiesiog nesidomite vienas kitu.

Jūs – individualybė. Pripažįstate kito tikslus, ketinimus, tuo pat metu neprarasdami savęs. Svarbu visada atsiminti savo vertybes, interesus ir asmeninius tikslus.

Jūs gerbiate kito ribas. Kiekvienas turi savo hobį, savo asmeninę erdvę ir laiką sau.

Jūs pasitikite vienas kitu. Santykiai negali būti sukurti be pasitikėjimo. Jūs visada galite pasikliauti vienas kitu.

Vertinate intymumą. Jaučiate abipusį troškimą vienas kitam suteikti džiaugsmą, malonumą, pasitenkinimą iš sekso.

Jūs gerbiate vienas kitą. Abipusė pagarba yra svarbiausias du žmones siejantis ryšys. Tai reiškia supratimą, kantrybę, dėmesį vienas kitam, tarpusavio pagalbą.

Kuriate bendrus ateities planus. Bendri planai sukuria papildomą patikimumo ir įsipareigojimo ateičiai elementą.

Kiek iš šių sveikų santykių ženklų regite savo gyvenime?

Kokie veiksniai, jūsų nuomone, yra svarbūs ir vertingi santykiuose?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *