Kokius dalykus vyrai vertina labiau už moters grožį

Dauguma vyrų per pirmą susitikimą atkreipia dėmesį į moters išvaizdą. Tačiau yra dalykų, kuriuos vyrai vertina labiau nei grožį.

1. Gebėjimas klausyti ir girdėti

Dauguma vyrų vertina, kuomet moteris gali juos atidžiai išklausyti, be jokio vertinimo, veiksmų ar prikaišiojimų. Jiems yra ypač malonu, kai moteris tiesiog sėdi šalia ir klausosi, parodydama nuoširdų susidomėjimą pasakojimu. Žinoma, tam reikia kantrybės ir supratimo. Gebėjimas klausyti ir išgirsti – tai, kas vyrams patinka moteryje. Tai jiems yra palaikymas, todėl jie su malonumu ir toliau dalinsis su jumis savo mintimis.

2. Paprastumas

Galimybė mėgautis paprastais dalykais ir nuoširdžiai reikšti emocijas yra viena iš tų savybių, kurias vyrai ypatingai vertina moteryje. Jiems patinka, kai moteris būdama virtuvėje netikėtai pradeda šokti arba žaismingai uždainuoja mėgstamą dainą. Jie su dideliu malonumu dažniau darys jums staigmenas, jeigu žinos, kad jūsų reakcija bus pozityvi, audringa ir nuoširdi. Jiems patinka matyti tikrą moterį, kuri išdrįstų atrodyti juokinga be dirbtinių šypsenų ir susivaržymų.

3. Gebėjimas vairuoti

Daugelis vyrų pašiepia ir skundžiasi vairuojančiomis moterimis. Nepaisant to, dauguma jų sutinka, kad mokėjimas vairuoti automobilį tiesiog būtinas šiuolaikinei moteriai. Ir kai kurie yra pasirengę eiti dar toliau ir dar labiau įsimylėti moterį tik todėl, kad ji moka elgtis su jo automobiliu.

4. Gebėjimas džiaugtis tuo, ką turi

Vyrams patrauklesnė ta moteris, kuri viską daro su džiaugsmu. Nustokite skųstis, kad kažko trūksta, geriau pradėkite vertinti tai, kas yra! Laimė nėra idealus grožis, turtas ar perspektyvus darbas, bet mokėjimas save vertinti ir žinoti, kad esate nuostabi ir ypatinga moteris, kuri nusipelnė geriausio.

5. Gebėjimas mėgautis maistu

Žinoma, yra gerai, jei moteris laikosi sveikos mitybos taisyklių ir prižiūri savo figūrą. Tačiau jeigu ji romantiškos vakarienės metu pradeda fanatiškai skaičiuoti kalorijas – tai jau per daug! Vyrui patiks, jeigu jūs kartais galėsite nueiti su juo į restoraną ar į piceriją, smagiai praleisti laiką ir kalbėti apie maisto skonį, o ne apie tai, kaip jis kenkia.

6. Mokėjimas gerai gaminti

Sakoma, kad kelias į vyro širdį eina per jo skrandį. Žinoma, šis kelias nėra vienintelis ir galbūt ne esminis, bet jis yra vienas iš pagrindinių, ir pamiršti apie jį nevertėtų. Vyrai myli moteris, kurios gamina ir kurios dėl savo vyro nori išmokti gaminti dar geriau.

7. Natūralumas

Šiandien daugelis merginų kosmetika, įvairiomis procedūromis ir net plastine chirurgija koreguoja savo išvaizdą. Nors vyrams ir patinka žiūrėti į tokias merginas, bet dauguma jų sutinka – vargu ar pasirinktų tokią merginą santykiams. Žinoma, mergina turi prisižiūrėti, tačiau tai turi būti saikingai. Dauguma vyrų vertina natūralumą.

8. Moka rasti kompromisą

Kiekvienam vyrui bus malonu, jei jis žinos, kad jo išrinktoji yra pasiruošusi kompromisams ir sprendimų paieškai, kurie tenkins juos abu. Atminkite, kad žmogiškosios savybės yra daug svarbesnės nei fizinės. Įsimylėjėliai nesugebės ilgai ir laimingai gyventi kartu, jei neras bendros kalbos ir neišmoks nusileisti vienas kitam.

9. Rūpestingumas

Vyrai vertina, kai moteris rodo savo meilę ir rūpestį, užuot tik be galo kalbėjusi apie meilę. Vyras nori pamatyti, kad jis savo moteriai yra svarbus. Tai ypač akivaizdžiai pastebima per nuoširdų rūpestį. Padėkite jam, kai jis yra pavargęs ar susirgęs, darykite staigmenas, išklausykite jo problemas. Elgesiu parodykite viską, ką norėtųsi jam pasakyti. Vyras tai įvertins.

10. Puikus humoro jausmas

Dauguma vyrų vertina humoro jausmą – be jo neįmanoma! Ypač, jei jūs ketinate gyventi kartu, tai be humoro netrukus jums taps nuobodu. Be to, su sumaniu pokštu galima nuraminti įvairias konfliktines situacijas. Todėl ieškokite savyje humoro ir jį tobulinkite.

11. Prisižiūrėjimas

Net jei vyras kartais sako, kad per ilgai stovite prie veidrodžio arba perkate nereikalingą kosmetiką, iš tikrųjų jis vertina, kad jūs prižiūrite save. Tai reiškia, kad norite jam patikti ir kad jis yra jums svarbus. Tai jam yra tarsi signalas, kad jūs rūpinsitės juo taip, pat kaip rūpinatės savo išvaizda.

12. Drąsumas

Viena iš geriausių moteriškų savybių – drąsa. Žinoma, kartais moteris turi būti silpna ir bejėgė, ji net gali leisti vyrui „gelbėti“ ją nuo kokių nors problemų. Tačiau jis turi būti tikras, kad sunkioje situacijoje jūs busite šalia ir padėsite jam viską įveikti. Jis turi jausti, kad už jo trapios moters slepiasi patikima atrama.

Parengė Evelina Parniavskaja

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *