Kuo labiausiai vaikinai patraukia merginas – moksliniai faktai

Patiko mergina, bet nežinote, kaip prie jos prieiti? Ne bėda! Mokslininkai gali patarti, kaip atkreipti į save merginos dėmesį ir suvilioti širdies damą.

Moksliniais tyrimais pagrįsti patarimai vaikinams, kaip patraukti merginas:

1. Rimtumas – jūsų antrasis vardas

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Jeigu merginoms reikia šypsotis, kad atkreiptų į save vyrų dėmesį, tai vaikinams patartina elgtis priešingai. Kad patiktumėte merginai, būkite rimti ir susimąstę. Tokią išvadą padarė mokslininkai iš Britų Kolumbijos universiteto. Apklaustos moterys manė, kad laimingi vyrai atrodo mažiau patrauklūs už rimtus ir mąslius.

Tai galima paaiškinti tuo, kad šypseną žmonės suvokia kaip moteriškumo požymį. Vyro šypsena atskleidžia, kad jis nėra valdingas. Galbūt tuo galima būtų paaiškinti faktą, kodėl merginoms patinka „negeri vaikinai“. Tačiau neperlenkite lazdos ir nekurkite agresyvaus tipo įvaizdžio.

2. Barzdai – NE

Tikrai taip. Galbūt barzda ir prideda šiek tiek brandumo, tačiau mokslininkai iš Naujosios Zelandijos ir Kanados universitetų įrodė, kad barzdoti vyrai moterims atrodo mažiau patrauklūs.

Kad suviliotumėte merginą, nusiskuskite barzdą, kitaip silpnoji lytis jus suvoks kaip agresyvų. O 10 dienų šereliai merginoms atrodo patrauklūs, bet ir šiuo atveju viskas priklauso nuo skonio. Todėl geriau likite ištikimi sau.

3. Būkite neprieinami

Puškinas rašė: „Kuo mažiau mes mylime merginą, tuo labiau patinkame jai.“ Šią frazę būtina prisiminti, kai ranka sieks telefono, kad išsiųstumėte jai 10-ą SMS pranešimą per dieną ar skambintumėte kas valandą.

Mokslininkų atlikti tyrimai patvirtino faktą, kad moterys dažniau susižavi tais vyrais, dėl kurių jausmų sau nėra tikros. Mergina dažniau galvos apie jus, jeigu abejos dėl to, kad ji jums patinka. Po kurio laiko ji nuspręs, kad myli jus, nes „negali išmesti jūsų iš galvos“.

Kad patiktumėte merginai, santykių pradžioje neverta jai atskleisti visų savo jausmų, likite jai mįsle. Taip jūs greičiau užkariausite jos širdį.

4. Mokykitės susidoroti su stresu

Patraukliausiais moterys laiko tuos vyrus, kurie būna kuo mažiau įsitempę ir labiau atsipalaidavę. Nuo streso kraujyje padaugėja hormono kortizolio ir sumažėja testosterono. Kad suviliotumėte merginą, jūsų hormonų santykis turi būti priešingas, t. y. testosterono turi būti daugiau, o kortizolio – mažiau.

Išmokykite valdyti savo stresą, nes tai atskleidžia vyro stabilumą, tvirtumą, pasitikėjimą savimi ir „gerus“ genus.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *