Kuo moterys erzina vyrus

Vyrai moteris erzina daugybe įvairių dalykų: pamiršta nuleisti tualeto dangtį, po skutimosi neišplauna kriauklės arba beveik nieko nekalba apie jausmus. Žinoma, vyrai gali išties smarkiai erzinti, tačiau ir moterys dažnai gadina jiems nervus. Galbūt jūs net nesuvokiate, kad kai kurie jūsų veiksmai ir elgesys gali siutinti jūsų vyriškį. Pavyzdžiui:

Nuolat klausinėjate, kaip atrodote

Vienas dalykas – paklausti, kaip atrodote, kai einate į svarbų renginį. Visai kas kita nuolat ieškoti jo žodžiuose pritarimo, kadangi pati nepasitikite savimi. Juo labiau, kad jums kartą jau pasakė, kad esate graži ir su jūsų išvaizda – viskas gerai, tačiau jūs ir toliau abejojate… Atsiminkite, pasitikėjimas savimi – štai kas iš tiesų labai patrauklu. Visiškai normalu nepasitikėti savimi ir pakalbėti apie tai su savo vyriškiu, tik nereikia leisti, kad tasai nepasitikėjimas jus visiškai užvaldytų ir taptumėte jo apsėsta.

Pernelyg daug kuo dalintis su draugais

Moterys atviresnės su draugais nei vyrai, tačiau jei draugėms pasakoji per daug detalių apie savo asmeninį gyvenimą, tai erzina vyrą ir, tiesą sakant, yra jo privatumo pažeidimas. Įsivaizduokite, kaip jums patiktų, jei jis lygiai taip pat pasakotų intymiausias detales apie jus savo draugeliams.

Per ilgai ruoštis

Vyrai vertina, kai jų moteris stengiasi gerai atrodyti, tačiau viskam yra ribos. Jei tam prireikia ne vienos valandos, jei dėl to vėluojate, laikas persvarstyti šį momentą.

Būti pasyviai agresyvia

Galbūt manote, kad taip išvengsite konfliktų, tačiau vis tiek aiškiai parodote, kad kažkas jus pykdo. Galite užsidaryti savyje, daugiau tylėti, atitolti, svaidytis kandžiomis frazėmis… Toks elgesys problemos neišsprendžia, netgi atvirkščiai – paaštrina. Sakote, kad viskas gerai, bet jūsų tonas ir elgesys byloja ką kita. Ir tai labai erzina.

Pavydėti jo kitoms moterims

Labai erzina, kai nuolat jį įtarinėjate, jam bendraujant su pažįstamomis moterimis. Santykiuose labai svarbus pasitikėjimas. Nereikia juo abejoti ir reikalauti ataskaitų, kur jis buvo ir su kuo. Jeigu jo santykiuose su kitomis moterimis jus kažkas žeidžia, pasidalykite tuo su juo. O jei negalite juo pasitikėti, pagalvokite – kodėl taip yra, paskui išspręskite šią problemą arba nutraukite santykius.

Tikėtis, kad jis už viską sumokės

Dauguma vyrų patys nori už viską susimokėti, tačiau pradėti santykius su lūkesčiais, kad viskas vyks vien jo sąskaita – klaidingas sprendimas.

Tarkuoti smegenis

Jus tikriausiai labai erzina, kai vyras viską jums nurodinėja ir nuolat dėl visko kritikuoja? Tai kodėl vyro neturėtų erzinti lygiai toks pats jūsų elgesys? Vyras nenori, kad moteris jį totaliai kontroliuotų ar bandytų keisti.

Noras pernelyg greitai plėtoti santykius

Daugelis moterų, vos tik spėjo įsimylėti, tą pačią akimirką puola fantazuoti apie ateitį. Galbūt jūs dar tik pradėjote susitikinėti, o jau ruošiatės supažindinti jį su tėvais, o gal net aptarinėti santuoką ir būsimus vaikus. Vyrus tai erzina. Jie šioje sferoje yra šiek tiek lėtesni ir nenori skubėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *