Kiek kartų jautėte, kad nesuprantate savo žmonos ar vyro? Kiek skandalų kilo dėl šito tarpusavio nesupratimo?
Visa tai dėl to, kad tarp moterų ir vyrų esama natūralių skirtumų. Norint sukurti darnius santykius, būtina suprasti, kad moterys ir vyrai meilę vienas kitam rodo skirtingais būdais.
Vyrams meilė – tik dalis jų gyvenimo, jie turi daug kitų svarbių reikalų. O moterims meilė – visas jos gyvenimas, jei meilės nėra, moterys apskritai nenori nieko daryti.
Išsiaiškinkime, kuo būtent skiriasi „vyriška“ ir „moteriška“ meilė.
Meilė vyrui – poilsis. Meilė moteriai – visas jos gyvenimas
Moters egzistencijos esmė – meilė
Poreikis būti mylima ir gebėjimas dovanoti meilę yra būdingi kiekvienai moteriai. Ir tai pasireiškia absoliučiai viskuo: kai ji dešimtą kartą vidury nakties keliasi pasižiūrėti vaiko, kai lygina marškinius, ruošia skanią vakarienę, kai gatvėje maitina kačiuką.
Visiems šiems dalykams jėgų ji semiasi iš pagrindinio šaltinio – meilės.
Moters gebėjimas mylėti gali atskleisti pačius geriausius vyro bruožus.
Tačiau, deja, kartais atsitinka taip, kad iki vestuvių jaunas vyras energingai mergina savo išrinktąją, o po vedybų neberodo jai tokio švelnumo kaip anksčiau. O jai tai svarbu, gyvybiškai svarbu.
Svarbu visada, visą laiką, nes tokia jos prigimtis. Jei moteris jaučia, kad yra mylima, ji bus patenkinta šeimyniniu gyvenimu. Vyrams romantika yra tik malonus priedas, bet ne būtina sąlyga. Moteris į tai žiūri visai kitaip, ji nori, kad vyras visada ja rūpintųsi, ją vertintų ir rodytų savo meilę.
Jei žmona prašo jūsų pagalbos, nors gali susitvarkyti su situacija pati, vadinasi, ji nori įsitikinti, kad esate pasirengęs jai padėti. Jei atsisakote, tai – nepagarbos ir meilės trūkumo iš jūsų pusės ženklas.
Kai kurios žmonos tikisi, kad vyrai savo iniciatyva įvykdys jų norus, o kai to nepadaro, piktinasi. Vyrai turėtų būti dėmesingesni ir jautresni, dažniau ir, svarbiausia, nuoširdžiau tarti meilės žodžius. Net jei moterys yra įsitikinusios, kad yra mylimos ir vertinamos, joms svarbu tai girdėti.
O moterys turėtų suprasti, kad negalima reikalauti pernelyg didelio dėmesio sau.
Problema ta, kad masinė informacija dažnai iškreipia santuokos vaizdą. Kai kurios moterys svajoja apie vyrus herojus iš žurnalų viršelių, o kai pradeda juos lyginti su savo realiais vyrais, pasijaučia nusivylusios.
Vyro meilė visada praktiška
Vyrai kuria eilėraščius, tapo paveikslus, kopia karjeros laiptais ne todėl, kad myli, o todėl, kad šie dalykai jiems turi savo atskirą vertę, visiškai nesusijusią su meile.
O kai jie pavargsta kurti eilėraščius, tapyti paveikslus ir kalti pinigus, tada jiems prireikia moters meilės, jiems tai – poilsis nuo milijonų reikalų ir viso pasaulio. Kai vyrai gauna šį poilsį, jie vėl gali kalnus nuversti.
Vyrai turi kitokį požiūrį į meilę nei moterys. Jie praktiškesni ir mažiau romantiški:
-
kai vyras po vedybų iš karto aptaria finansinius reikalus, taip jis įrodo savo meilę;
-
kai tėvas žaidžia su savo dukra ar sūnumi, taip jis parodo savo tėvišką meilę;
-
kai vyras iš kortelės paima pinigų, kad duotų juos žmonai naujai suknelei nusipirkti, taip jis parodo savo rūpestį;
-
kai vyras pasivaikščiojimo metu paima savo moterį už rankos, jis pademonstruoja savo poreikį ją apsaugoti;
-
vyras, kuris investuoja savo santaupas į nekilnojamąjį turtą, rūpinasi savo šeimos ateitimi.
Didžioji dauguma vyrų savo meilę rodo racionalia forma.
Pavyzdžiui, jie dirba po 12 valandų per dieną, galvodami apie naujus projektus. Ir viso to paskata yra meilė savo šeimai, mainais vyrai tikisi dėkingumo ir dėmesio.
Meilė nėra pagrindinė vyro egzistencijos sudedamoji dalis, bet vis dėlto be jos jam sunku gyventi. Meilė skatina jį dirbti, kurti planus, realizuoti save vienoje ar kitoje srityje. Vardan meilės vyras aukoja brangiausią jam dalyką – savo laisvę, kadangi atsisako laisvo viengungiško gyvenimo ir prisiima finansinę atsakomybę už šeimą.
Žinodami „vyriškos“ ir „moteriškos“ meilės ypatumus, galėsite sukurti harmoningus ir laimingus santykius.