Kuo skiriasi vyrų ir moterų lūkesčiai santykiuose

Nuo pat pažinties pradžios vyrai ir moterys tikisi skirtingų dalykų vieni iš kitų. Ypač šis skirtumas išryškėja, kai jie prieina iki vedybų. O kiek daug nesusipratimų galima būtų išvengti, jeigu jie iš pradžių žinotų apie kito lūkesčius!

Paanalizuokime kai kuriuos populiariausius lūkesčius ir pabandykime išsiaiškinti, kodėl jie gali privesti iki išsiskyrimo.

Ko vyras tikisi iš santykių?

Vyras tikisi, kad moteris išliks tokia pati, kokia buvo per pirmąjį susitikimą. Visada atrodys pribloškiančiai graži, prieinama seksui bet kuriuo momentu, išsaugos savo svorį ir figūrą, visada linksma, gera ir mylinti. Įsimylėjęs vyras siūlo moteriai už jo tekėti, nes yra įsitikinęs, kad tai, ką jis išgyveno jų santykių pradžioje, gali tęstis amžinai.

Ko moteris tikisi iš santykių?

Moterys sugeba nustatyti žmoguje slypintį potencialą, tačiau čia ir yra jų didžiausia klaida, mat kai kurie vyrai niekada nesugebės visiškai atskleisti savo potencialo. Moteris tikisi, kad sugebės pakeisti vyrą, paskatinti jį dideliems siekiams ir padėti jam pasiekti tam tikrų laimėjimų gyvenime, ir patenka į savo ambicijų spąstus. Paprastai moterys išteka , kai įžvelgia partneryje slypintį potencialą ir tikisi, kad jis sugebės pasikeisti.

Iš to kyla nepasitenkinimas. Vyras tikisi, kad moteris išliks tokia pati, o moteris tikisi, kad vyras pasikeis. Su amžiumi moterys keičiasi, ir keičiasi viskas: hormonų sistema, kūnas, pomėgiai, patirtis, išmintis, santykiai, įsitikinimai. O vyrai keičiasi retai. Tik kai kurie iš jų būna pasirengę dirbti su savimi, augti, vystytis, tobulėti.

Dauguma vedusių vyrų jau nejaučia poreikio palaikyti savo fizinės formos, saugoti figūros, rūpintis savimi ir puoselėti sveikesnį gyvenimo būdą. Jie mano, kad jų santykiai jau sukurti, moteris „užkariauta‘. O moterys visada pradeda storėti, kai pastoja, dėl hormonų sistemos pokyčių ar kitų priežasčių.

Vyrai turėtų atmesti įsitikinimus, kuriuos jiems primeta masinės informacijos priemonės, kad yra madinga ir prestižas reikalauja turėti žmoną su tobulu modelio kūnu, tarsi trofėjų. Tokius lūkesčius puoselėjantys vyrai tikrai nusivils ir niekada nesugebės mylėti savo moterų realiame laike, tik ilgėsis neegzistuojančios praeities.

Ar yra kokia nors išeitis iš šito rebuso?

Bet kokie lūkesčiai anksčiau ar vėliau sukelia nusivylimus. Savo lūkesčiais mes sukuriame nerealią ateitį. O kai mūsų lūkesčiai nepasiteisina, mes nusiviliame partneriu, gyvenimu ir savimi.

Svarbu mylėti partnerį tokį, koks jis yra dabar. Tai bus besąlygiška meilė. Bet tai nereiškia, kad turite atsisakyti savo poreikių ir idealų ar keisti savo vertybes.

Mes visi turime tam tikrų principų, kuriais vadovaujamės gyvenime. Jeigu kitas žmogus staiga nuspręs jus išduoti, taps neištikimas, pradės vartoti narkotikus, alkoholį, ims elgtis nepagarbiai, smurtauti, jūs neprivalote kentėti. Jūs visada turite pasirinkimą ir galite palikti jį.

Jeigu iki santuokos ar pradėdami kurti santykius įsitikinote, kad jųdviejų prioritetai, gyvenimo principai ir pažiūros šimtu procentų sutampa, tai maža tikimybė, kad nusivilsite savo santykiais.

Mokykitės gyventi dabartimi ir nebandykite keisti kitų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *