Kvailiausias moters elgesys santykiuose su vyru

Kodėl moterys įsižeidžia ant savo vyrų? Būtent ant savo (tų, kuriuos jos laiko artimais), nes su kitais vyrais jos veikiausiai išsaugo gerų santykių regimybę.

O bendraujant su artimaisiais joms atrodo, kad jų nuoskaudos suveiks ir partneriai ims kažką dėl jų daryti kitaip, su didesniu entuziazmu ir meile.

Joms iš tikrųjų atrodo, kad jos kitaip elgtis nemoka.

Jos tarsi mano, kad jeigu neįsižeis, tai partneris „užsisės ant galvos“.

Jos iš tiesų vidujai yra kaprizingos, egoistiškos mergaitės ir trokšta, kad viskas būtų taip, kaip jos nori. Joms tikrai skaudu, kai kažkas vyksta ne pagal jas.

Bet galiausiai jų nesupranta ir partneriai. Jie ima elgtis vis blogiau ir vis rečiau kreipia dėmesį į jas, įsižeidusias.

Jos gadina savo psichinę sveikatą, dėl to pablogėja ir fizinė savijauta.

Jos suardo santykius, vis labiau ir labiau dvasiškai atitoldamos nuo savo vyrų.

Jos pačios nepatenkina savo poreikių artimuose santykiuose ir taip stumia vyrus į meilužių spąstus arba į priklausomybių (alkoholinės, lošimų, darboholizmo ir kitų)pinkles.

Ką reiškia įsižeidimas, paprastais žodžiais tariant? Įsižeidimas – tai vaikiška reakcija. Nuoskauda – tai į save nukreipta agresija. Įsižeisti tolygu įžeisti save. Kitas kažką padarė ne taip, bet save moteris žalojate pati, kentėdama nuoskaudą.. Įsižeidimas – egoistiška sraigės reakcija, kai kito žmogaus elgesys neatitinka jos lūkesčių.

Ką galima daryti vietoj įsižeidimo?

1. Išsiaiškinti, suprasti ir priimti realybę tokią, kokia ji yra. Psichologiškai brandus žmogus taip ir suvokia aplinkinį pasaulį.

2. Paskelbti garsiai, ko tikitės iš kito žmogaus (ypač iš vyro). Tai padaryti aiškiais, suprantamais žodžiais. Jei kažkas kažką padarė ne taip, suprasti, kad kitas žmogus turi teisę atsisakyti ir padaryti savaip, net jeigu jūs jo paprašėte ir paaiškinote. Kaip ir jūs taip pat turite teisę pasakyti „ne“.. Ir jeigu jūs tai leidžiate sau ir nustatote sveikas psichologines ribas, tada ir kito atsisakymą galite priimti be įsižeidimo.

3. Jeigu iš įpročio kyla nuoskauda – svarbu išsiaiškinti, kas konkrečiai įvyko ir adekvačiai sureaguoti į situaciją.

Jeigu kitas žmogus su jumis pasielgė taip, kaip jums nepatinka, tai:

a) galima su juo apie tai pasikalbėti, turint galvoje, kad jūs esate geras žmogus ir prieš jus yra taip pat geras žmogus;

b) jeigu pokalbis neįmanomas, o jumyse kunkuliuoja agresija ir pyktis, tai galima jį nekenksmingu būdu išlieti lauk, o ne pykti ir žaloti save iš vidaus.

4. Panagrinėti savo šeimos scenarijų. Kas jus vaikystėje savo elgesiu išmokė reaguoti įsižeidimu, nuoskauda, nesikalbėti savaitėmis, papūsti lūpas ir elgtis kaip kaprizingam vaikui?

Išsiugdykite sau naujus, suaugusio žmogaus įpročius ir reaguokite į partnerį atlaidžiai, su tolerancija ir meile.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *