Labiausiai pasipūtę Zodiako ženklai – nuo šiek tiek snobiškų iki labai arogantiškų

Šie žmonės renkasi dizainerių drabužius ir penkių žvaigždučių restoranus.

6 Liūtas

„Nenuostabu, kad šie džiunglių karaliai ir karalienės tiki, jog nusipelno, kad visi juos dievintų, – sako Tara Bennet, „Mediumchat” astrologė ir dvasinė mokytoja.

Kadangi šie ugnies ženklai mėgsta būti dėmesio centre, neabejotina, kad jie bus šiek tiek išpuikę. Ir nors giliai širdyje jiems labiau rūpi gauti patvirtinimą, jie atrodo užsispyrę, jei nepakankamai gerai juos pažįstate.

5 Ožiaragis

Darbštūs ir ambicingi Ožiaragiai atkakliai siekia savo tikslų. „Dėl jų susitelkimo į sėkmę ir kopimą socialiniais laiptais jie gali atrodyti tolimi ir neprieinami”, – sako Raquel Rodriguez, astrologė ir „Your Zodiac” įkūrėja.

Tačiau Ožiaragiai neketina pasirodyti snobai. Tačiau kai jie iki kaklo įsitraukia į naujausią projektą, jie nemato nieko kito, kaip tik tai, kad jis būtų užbaigtas ir atitiktų jų labai aukštus standartus.

4 Skorpionas

Vandens ženklai Skorpionai yra labai emocionalūs ir sudėtingos asmenybės. „Nors jų paslaptingumą kartais galima supainioti su atsainumu, iš tiesų tai atspindi gilias emocines sroves, slypinčias po jų paviršiumi”, – sako Rodrigesas.

Kadangi jie nelengvai užmezga ryšius su žmonėmis, gali būti laikomi uždarais ar užsisklendusiais. Jie elgsis taip, tarsi būtų geresni už jus, nors iš tikrųjų tik vertina situaciją ir stengiasi jaustis patogiai.

3 Jautis

Materialistiškiausiu Zodiako ženklu laikomas Jautis mėgsta geriausius gyvenimo dalykus ir nesunkiai apie tai praneša visiems aplinkiniams. Bennet juokauja, kad niekas nepastebi pigaus ar netikro daikto greičiau už juos.

„Jie vertina žmones pagal jų užimamas pareigas, todėl mieliau apsupa save tais, kurie, jų manymu, yra tame pačiame socialiniame lygyje kaip ir jie patys”, – priduria Bennet. Taigi neplanuokite su Jaučiu eiti į vietinį barą.

2 Avinas

Konkurencingi Avinai nemėgsta pralaimėti. „Būdami gimę lyderiai, jie sunkiai priima kitų nurodymus paprasčiausiai todėl, kad žino, jog gali padaryti geriau”, – sako Bennet.

Jie spinduliuoja asertyvumą, kuris gali virsti arogancija, jei leis savo ego viršų. Jei pabandysite šiuos ugnies ženklus nuversti žemyn, jie grįš dar stipresni, nes niekada nesitraukia nuo iššūkių ar kovos.

1 Mergelė

Mergelė yra Zodiako perfekcionistė, todėl gali būti šiek tiek teisi dėl to, kaip viską daro kiti. Bennet sako, kad jos net nesuvokdamos sumenkins žmones, jei kas nors neatitiks jų įsivaizduojamų standartų.

Natūralu, kad Rodrigesas sako, jog jų analitiška ir kruopšti asmenybė gali būti klaidingai suprasta kaip snobizmas. Ir nors jiems patinka, kad viskas būtų daroma tam tikru būdu, giliai širdyje jie nuoširdžiai nori, kad aplinkiniai būtų geriausi – jei tai atitinka jų lūkesčius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *