Leiskite vyrui tiesiog pabūti savimi ir pažiūrėkite, kas iš to gausis

Nereikia apkabinėti vyro savo lūkesčiais, tarsi Kalėdų eglutės, nereikia tikėtis iš jo nežinia ko. Tiesiog pasistenkite pamiršti bent trumpam laikui visus savo lūkesčius.

Kiekvienas iš mūsų nori būti savimi. Dėl to taip skaudina, kai kažkas, pavyzdžiui, mylimas žmogus, bando mus perdaryti, padaryti, jo manymu, “geresniu”. Tai išties skaudina, bet jeigu jau kalbame sąžiningai, tenka pripažinti, kad ir mes patys svaidomės kitų adresu pretenzijomis ir lūkesčiais. Argi mes patys nebandėme “pakoreguoti” mylimo žmogaus? Štai pakeisime jame štai tą ir aną ir jis bus žymiai geresnis! Esu tikra, kad bent kartą gyvenime kiekvienas/kiekviena darė šia klaidą. Ypatingai į tai linkusios moterys. Kurios paskui labiausiai ir kenčia.

Kaipgi suprasti, kad tai jūsų vyriškis?

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Norėčiau pasiūlyti štai tokį metodą santykiuose su vyru: tiesiog leiskite jam pabūti savimi ir pasižiūrėkite, kas iš to gausis. Tiesiog pasižiūrėkite, koks jis yra iš tikrųjų, leiskite jam atsiverti jums ir kitiems, ypač ne iš pačių geriausių pusių.

Pasistenkite pasižiūrėti, koks jis kaip asmenybė. Ir tik tokiu atveju galėsite išvengti nusivylimo dėl sudužusių rožinių akinių ateityje. Juk kai vyrui niekas nedaro spaudimo, jis atsipalaiduoja ir tampa savimi. Štai tada ir pamatysite, koks jis yra iš tikrųjų.

Santykių pradžioje vyras stengsis jus apstulbinti ir parodys tik pačias geriausias savo puses, juk jis iš visos širdies nori jums patikti. Ir tai puiku. Tačiau, kaip žinia, viso gyvenimo nenugyvensi stovėdamas pasistiebęs ant pirštų galiukų, anksčiau ar vėliau viskas išplauks į paviršių visu gražumu. Dėl to visgi geriau, kad tai įvyktų kiek galima anksčiau, o ne tada, kai jus jau ištirpdė “idealaus vyro” įvaizdis ir jūs už jo jau ištekėjote. Išsiaiškinti, koks jis yra iš tikrųjų būtina dar prieš tai.

Tik tada, kai jau supratote koks jis yra, ateina laikas suprasti dar vieną labai svarbų dalyką – ar tinka jums toks, koks yra. Be jokio noro jį keisti, “gerinti” ir koreguoti. Tuo labiau, kad jums niekada ir nesigaus to padaryti. Ar galėsite jį priimti štai tokiu, galbūt anaiptol ne idealiu, bet užtat tikru?

Pagalvokite apie tai ir sąžiningai atsakykite sau į šį klausimą, juk nuo to priklauso jūsų santykių kokybė. Tai nulems, ar būsite laiminga su šiuo vyru, o jis – su jumis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *