Lengvas žingsnis į gražesnį gyvenimą

Kaip pagerinti savo gyvenimą ir suteikti jam ryškesnių spalvų? Toks klausimas rūpi visiems, kurie jaučia, kad juos visiškai įtraukė rutina į savo verpetą ir dienos pasidarė nuobodžios, panašios viena į kitą.

Egzistuoja paprastas būdas padidinti savo sąmoningumą ir padaryti gyvenimą intensyvesnį. Tai padaryti padės keli refleksiniai klausimai, į kuriuos verta atsakyti sau kas vakarą.

Nesusimąstydami apie tokius dalykus, mes gyvename tarsi užmerktomis akimis, apgraibomis. Pabandykite įdiegti šį paprastą metodą į savo kasdienybę (jis neatims daugiau kaip 20 minučių), ir jūs pamatysite skirtumą.

Klausimus galite sau užduoti mintyse arba užsirašyti, kad vėliau galėtumėte palyginti ir pastebėti savo kasdienę pažangą.

Už ką esu dėkingas šiandien?

Tai yra svarbiausias klausimas. Jis nustato tinkamą toną viskam. Tai gali būti dėkingumas sau arba tiesiog kokiems nors įvykiams, aplinkybėms, kurios susiklostė tą dieną, arba artimiesiems, arba šitam pasauliui.

Ko aš šiandien išmokau?

Taip pat nepaprastai svarbus klausimas, kuris didina sąmoningumą. Pabandykite išskirti svarbiausią pamoką, kurią išmokote tą dieną. Jeigu ši diena būtų pasakėčia, tai kokia jos moralė?

Kuo aš didžiuojuosi šiandien?

Čia gali būti jūsų mažos ar didelės pergalės. Arba visai ne pergalės, o kažkas kito. Bet vis tiek svarbu tam skirti dėmesio.

Kokias silpnybes aš šiandien parodžiau?

Šis klausimas visai nėra pretekstas priekaištauti sau, kritikuoti ar graužtis, o priešingai. Visi mes turime trūkumų, tik ar mes sugebame juos pastebėti? Ar esame sąžiningi su savimi? Ir, žinoma, ar neleidžiame jiems užkirsti mums kelio? Geriausias dalykas, ką galima šiandien padaryti, – tai suprasti, išanalizuoti savo trūkumus ir judėti pirmyn, turint supratimą apie savo silpnybes.

Kokius stiprius charakterio bruožus šiandien parodžiau?

Čia jau galima save pagirti, bet geriau kaip ir ankstesniu atveju išlikti pašaliniu stebėtoju. Nebūkite kuklūs, bet ir nesididžiuokite per daug. Tiesiog objektyviai įvertinkite, kokie šaunūs buvote šiandien.

Kaip aš palaikiau save šiandien?

Kaip jūs rūpinotės savimi? Ar buvote sau geri? Ar įsiklausėte į savo kūną? Ar leidote sau padaryti pertrauką ir atsikvėpti?

Koks šiandienos momentas padarė mane laimingą?

Tai finalinis šios dienos analizės punktas. Jis susijęs ne su dėkingumu, o su prisiminimais. Atsigrįžkite atgal ir prisiminkite, kokią minutę šiandien pasijutote laimingi? Kodėl?

Kaip aš galiu padaryti rytdieną dar geresnę?

Dabar, kai viską žinote apie šią dieną, suformuluokite planą rytojui.

Štai ir viskas, tikrai nieko sudėtingo.

Tačiau efektas stiprus, nes įžengėte į naują sąmoningumo lygį ir gyvenimas tampa gražesnis!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *