Likimo lemtasis ar ne? Kaip suprasti?

Kaip sužinoti, ar su mumis yra būtent tas žmogus? Ar lėmė jį mums likimas?

Taip norisi, kad greta būtų būtent mūsų žmogus, mūsų antroji pusė, gimininga siela.

Tačiau senovės išmintis ne veltui byloja, kad lemtojo žmogaus neišvengsime, prasilenkti gyvenimo kelyje su juo neįmanoma.

Ką tai iš tikrųjų galėtų reikšti?

Nuo likimo nepabėgsi, jis būtinai suves mus su reikiamu žmogumi. Suves, pasivys, privers, pabadys nosį. Visi ilgalaikiai santykiai yra nulemti likimo ir niekaip kitaip nebūna. Ir visai nebūtinai tie santykiai būna laimingi. Likimo lemtasis, likimo lemtoji – tai dar nereiškia, kad bus daug laimės.

Būna, kad žmonės visą gyvenimą kankinasi vienas su kitu. Išsilaksto, vėl susieina, puola į neištikimybę, skiriasi, o paskui – vėl drauge. Tokiose porose esama teigiamo augimo potencialo, yra šansas įgyti tikrąją laimę. Tik abiem reikia tapti išmintingesniems ir padirbėti su savimi – ir laimė ne už kalnų.

Būna sunkių, sudėtingų sąjungų, kuriose niekas nesikeičia į gerąją pusę, pavyzdžiui, kai vyras yra agresyvus ar stipriai geria. Tai irgi likimas. Kad būtų išmokta kokia nors svarbi pamoka. Po išsiskyrimo abu turi galimybę suvokti savo klaidas ir užmegzti laimingus santykius, bet su kitais.

Viskas ne veltui. Likimas neklysta. Jis suveda tik su tais, kurių mums reikia.

Ką daryti, jei pamilote žmogų, kuris turi šeimą? Visų pirma, nereikia blaškytis, kad nepriskaldytumėte malkų. Tiesiog stebėkite, kas vyksta. Jeigu tai likimas – tada viskas susidėlios tokiu būdu, kad vis tiek būsite kartu.

Ką daryti, jei mylite be atsako? Reiškia, kažkada atstūmėte tikrąją meilę, pasielgėte su ja grubiai ir šiurkščiai, o dabar – susilaukėte atsako. Ir jeigu susitaikysite su situacija, priimsite viską, kaip yra, meilė „išgis”. Arba ateis toji pati – tikroji, kuri užtemdys viską, kas buvo iki jos.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *