Lūkesčiai santykiuose

Jūs esate santykiuose. Šiuo atveju visiškai nesvarbu, kokiuose. Seksas be įsipareigojimų, santykiai su rimtais ketinimais, dar kažkokie santykiai su pačiais įvairiausiais meilės atspalviais… Iš tikrųjų bet koks artimas kontaktas su kitu žmogumi – tai santykiai. Net jeigu jie be įsipareigojimų.

Jeigu nėra abipusio įsipareigojimo – tai nereiškia, kad neturi būti pagarbos, takto, dėmesio kito žmogaus poreikiams. Bet kokie santykiai tarp žmonių yra pagrįsti tuo, kad jūs suvokiate savus ir pripažįstate kito žmogaus interesus.

Jeigu tenkinsite tik savo poreikius, labai greitai pavirsite žiauriu manipuliatoriumi, net iki smurto. Jeigu nustosite paisyti savų interesų ir rūpinsitės tik kito žmogaus komfortu, tapsite auka.

Sveiki bet kokio formato santykiai būna tada, kai tenkinami abiejų šalių interesai.

Jeigu jums reikia dėmesio, tačiau jo negaunate, tuomet arba susitariate dėl priimtinų sąlygų, arba ieškote žmogaus, su kuriuo galėtumėte patenkinti šį poreikį, nepažeidžiant jo interesų ir poreikių.

Jei nuolat ignoruojate faktą, kad jūsų poreikiai santykiuose yra nepatenkinami, jūs tampate priklausoma asmenybe. Nelabai akivaizdus arba atvirkščiai – aiškiai juntamas nepasitenkinimo jausmas, jei tik jo nenuslopinsite proto argumentais, neleis jums suklysti ir pasidaryti išvadą, kad santykiuose kažkas negerai.

Jeigu pradėsite laukti, jei mintimis ir psichologiškai prisirišote prie to žmogaus, kuris turėtų pašalinti tą jūsų vidinę įtampą, išeikite.

Yra ir daugiau situacijų, kai pajuntame, jog prasidėjo kankinanti rutina… Užbaikite ją. Įjunkite valią ir ištvermę – ir užbaikite. Galbūt, jeigu jau spėjote prisirišti, išeiti bus labai skausminga. Bet jeigu pasiliksite, skausmas bus žymiai didesnis.

Pavyzdžiui, gali būti, kad jūsų partneris daug ir sunkiai dirba, ir visiškai normalu, jeigu jis neatsakė į jūsų žinutę nei po dešimties minučių, nei po poros valandų. Bet jeigu į žinutę neatsakė kelias dienas, o ne valandas, tai reiškia, kad nelabai jam to ir norėjosi.

Kiekvienas iš mūsų giliai širdyje žino, kad visada surasime keletą žodžių tiems, kurie mums išties brangūs.

Jei santykiuose yra nuosmukis, atvėsimas – tai normalu. Visi santykiai turi ciklus: stiprūs santykiai, daug santykių, artimi santykiai… Ir vos rusenantys, reti, atitolę… Galbūt judviem su partneriu nesutampa šios fazės. Jis tolsta, o jūs pradedate vytis, stengtis iškrapštyti jį iš olos.

Tai primena tempiamą gumą. Jis tolsta, ir tempiasi jus paskui save. Tačiau tereikia paprasčiausiai paleisti tą gumą ir sustoti. Ne gyvenimą sustabdyti, o visas tas lenktynes.

Jei pradedate laukti kažkokio žmogaus ar įvykio – liaukitės, paleiskite tuos lūkesčius. Sugrįžkite į savo vidinį namuką, į save. Tai visada padeda normalizuoti santykius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *