Manipuliavimas seksu

Kiek gi jėgų mes švaistome visoms toms moteriškoms „gudrybėms“! Kaip pasakyti vyrui, kad norisi naujo telefono, kad jis pasipirštų, pakeliauti, kad jis būtinai pasakytų „taip“? Nes jums baisiai to prireikė?

„Jeigu mane mylėtum, nupirktum man kailinius ir neverstum šalti!“

Koks subtilus būdas „išmušti“ trokštamus kailinukus, tiesa? Štai jos – trys moteriškos klastos sudedamos dalys: bandome sukelti gailestį, pavaizduojame save auka ir įperšame vyrui kaltės jausmą. Milijonai moterų pagirtų šitą damą už jos išmintį. Tačiau deja, deja, mieloji. Tu – ne išmintinga. Tu – manipuliatorė.

Manipuliacija – tai psichologinis spaudimas partneriui, kurio tikslas – pasiekti savo užslėptus tikslus. Silpnoji lytis turi kelis mėgstamus vyro „valdymo“ metodus, tarp kurių ir ašaros, ir isterija, ir t.t.

Labai dažnai „išmintingos“ moterys bando kontroliuoti vyro valią ir sprendimus sekso pagalba. Kartais tai daroma netgi nesąmoningai. Pavyzdžiui, po barnio papūti lūpytes ir atsisakai artumo, nes jis tave įžeidė (užuot atvirai ir sąžiningai pasikalbėjus apie problemas). O kai „nusikaltėlis“ atitempia gėlių puokštę, atsiduodi jam ant virtuvės stalo, kad įsimintų, niekšas, kokį „gėrį“ praranda, neklausydamas komandų.

Manipuliuoji? Pasiruošk tam, kad iš jūsų santykių pradings aistra.

Nes iš žaidimo, suteikiančio artumo ir pasitenkinimo jausmus, seksas pavirsta žmogų žeminančia buhalterija: „tu – man, aš – tau“. Be to, „dresiravimas“ pakeičia jūsų santykių formatą: vyras daugiau ne mylimasis herojus, kokiu vyrai įpratę save jausti, o prasikaltęs mažvaikis, kurio elgesys koreguojamas „mamytės“ manipuliacijomis. Kaip manai, kuo tai baigsis? Galiu pasufleruoti: su mamomis niekas nemiega. Ir svajoja kuo greičiau ištrūkti iš jų kontrolės į jausmingą meilužės glėbį.

Kai poroje svarbiausiu dalyku tampa valdžia ir tos valdžios siekiama šantažuojant seksu, vyras supranta, kad moteris juo manipuliuoja. Gindamasis ir nenorėdamas paklusti, jis gali apskritai atsisakyti sekso.

Kai sakai vyrui, kad jo nenori, kadangi jis neišnešė šiukšlių, nepadovanojo gėlių ar nenuvežė prie jūros, jis pasijaučia niekingu menkysta. Baisus smūgis savivertei. Tau šito reikia? Manai, jei tiesiai, be šantažo paprašysi kailinukų, jis atsisakys juos pirkti? Žinau, labai baisu, nepakeliama išgirsti „ne“. Bet kas pasakė, kad jis atsisakys? Kai rašiau šitas eilutes, atlikau nedidelį eksperimentą: pasakiau savo vyriškiui, kad man reikalingas naujas tušas, nes tik jis pabrėžia mano žalias akis. „Jokių problemų, kokia kaina ir kur pinigus pervesti?“ Magija! Man nereikėjo išsidirbinėti ir įkalbinėti, aš viso labo garsiai įvardijau savo poreikį.

Sakyk tiesiai šviesiai, kad tau reikalingas naujas telefonas, penktasis rankinukas ar kad tekėsi tik už jo, kaip tau visa tai svarbu. Būk pasiruošusi tartis, derėtis, ieškoti kompromisų, jeigu nuomonės nesutaps. Jei pasakė „Ne“, paklausk, kodėl ir padirbėk su jo argumentais.

Santykių pagrindas – sąžiningumas ir atvirumas vienas kito atžvilgiu, o ne moteriškos „gudrybės“, kuriomis taip užknisome savo vyrus.

Į seksą reikia žvelgti paprasčiau. Nereikia paversti jo derybų ir manipuliacijų objektu. Užsiimti juo reikia iš širdies, o ne vien tikintis gauti išsvajotą žiedą su briliantu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.