Manipuliavimas vyru per seksą

„Nušalinti nuo kūno“ dėl neišpildyto pažado ar nenupirktos dovanos – pažįstamas dalykas? Esame tikri, kad jei to nedarei pati, tai bent jau girdėjai, kad taip elgėsi tavo draugės. Nerekomenduojame imtis šio triuko ateityje, nes tai pakenks ir santykiams, ir asmeniškai tau.

Štai ką gauni, pradėjusi manipuliacijas su seksu.

Seksas be malonumo

Jei seksas yra kažkas gero tik vyrui ir be sekso kentėti turėtų būtent jis, logiška manyti, kad tau pačiai seksas – ne malonumas. Manipuliuodama prieiga prie kūno, rizikuoji, jog vyras praras motyvaciją teikti tau malonumą.

Nepagarba

Dažnai galima išgirsti niekinamus vyrų žodžius apie tai, kad visos moterys parsidavinėja. Mums taip pat nemalonu juos girdėti. Bet jeigu tu pati prekiauji savo kūnu su vyru už jo paslaugas ar dovanas, tavo vyras jau iš savo patirties taps šio stereotipo platintoju.

Iniciatyvos trūkumas

Jei iš vyro dovana ar paslauga išmušama šantažo pagalba, ateityje jis neturės jokio noro daryti tai, kas tau patinka. O gana greitai ir tavo šantažas praras poveikį, tada liksi ir be sekso, ir be dovanų.

Neištikimybė

Ilgą laiką išbuvęs be sekso ir nelaikydamas savęs kuo nors nusikaltusiu, vyras susiras tai, ko jam trūksta, už šeimos ribų. Ir kas iš to išloš? Akivaizdu, kad ne tu, juolab, kad šantažas nepavyks, o tu taip ir negausi to, ko norėjai.

Manipuliavimas – ne pats geriausias būdas kurti santykius. Tačiau, kaip matai, manipuliavimas seksu gali juos paprasčiausiai sunaikinti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.