Manipuliuojančios moters frazės

Visada maniau, kad šantažas ir grubios manipuliacijos – nepriimtini dalykai normaliuose santykiuose. Dėl visko galima susitarti, visada įmanoma surasti kompromisą. Tačiau realybėje tenka stebėti faktą, kad labai daug moterų, galbūt netgi dauguma, nuolat skelbia savo vyrams kažkokius ultimatumus ir siekia gauti, ko joms norisi, bet kokia kaina.

Ši situacija turi paprastą išeitį – nepasiduoti šantažui ir neskatinti tokio elgesio jokiomis nuolaidomis.

Reikia pasakyti, kad ne visos manipuliatorės veikia išimtinai savais interesais ir siekia vyrui pakenkti. Dauguma yra tiesiog pripratusios prie tokio bendravimo būdo dar nuo vaikystės, taip tarpusavyje bendravo jų tėvai, dėl to jos paprasčiausiai neįsivaizduoja, kad įmanomas konstruktyvus dialogas, kad įmanoma skaitytis su kito žmogaus nuomone.

Tačiau tau bet kokiu atveju vertėtų išmokti atpažinti manipuliatorę ir objektyviai žvelgti į situaciją.

Štai kelios frazės, į kurias vertėtų atkreipti ypatingą dėmesį:

„Tu pats kaltas“, „Viskas dėl tavęs“ – tokiu būdu moteris bando įpiršti kaltės jausmą, suverčia tau atsakomybę ir sekantį kartą tu jau padarysi taip, kaip jai norisi, kad vėl nepasijaustum kvailinamas ir kaltinamas. Vyrui pradingsta bet koks noras rodyti iniciatyvą, jis tampa romus ir paklusnus.

„Tau į mane nusispjauti“, „Tu galvoji vien apie save“ – kaltinimai dėl egoizmo geriausiai veikia gerus berniukus, kurie bijo nuvilti savo moterį-mamą. Tokiais atvejais nereikia teisintis ir iš visų jėgų įrodinėti, kad tu ne toks. Padaryk pauzę ir ramiai viską apgalvok. Tavo interesai negali visą laiką būti nustumti į paskutinę vietą, kitaip labai greitai išsikvėpsi.

„Jei tu šito nepadarysi, tai aš…“ (ir toliau pagal sąrašą) – grasinimai gali būti patys įvairiausi, tačiau visi jie vienaip ar kitaip pažeidžia tavo teises. Šia fraze moteris skelbia ultimatumą – išsako, ko iš tavęs nori ir parodo, kaip būsi nubaustas, jei įgeidžio nepatenkinsi. Paprastai šantažuotoja išsiaiškina visas tavo silpnas vietas, skaudžiausius taškus, o paskui panaudoja tai savo manipuliacijoms. Geriausias būdas nutraukti šantažą – nepasiduoti savo paties baimėms.

Ji sako, kad mėnesį kukuosi be sekso? Puiku, per tą laiką spės pasiilgti.

Ji sako, kad su tavimi nesikalbės? Puiku, pažaisite namuose pantomimą.

Ji sako, kad išeis? Atsakyk: „Tu suaugęs žmogus, turi pasirinkimo teisę“.

„Aš užpykau“, „Aš įsižeidžiau“ – visos tos papūstos lūpytės, skambučių atmetimas, ašaros – visa tai yra šantažas. Jeigu moteris staiga ėmė elgtis infantiliai, kaip maža mergaitė, reiškia, jai iš tavęs kažko reikia. Nori pažaisti dosnų „tėtuką“? Turi tam pilną teisę. Bet jeigu nenori, kad tavimi ir toliau manipuliuotų, netgi nepradėk jos raminti, įkalbinėti, gailėti, priešingu atveju bus tik dar blogiau.

Aš neraginu įtariai žiūrėti į visas damas. Tiesiog turėk galvoje, kada pasaulyje esama ir tokių moterų, ir neleisk, kad jos tave įveltų į įvairiausius savanaudiškus žaidimus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.